Польська Gmina Ceglow та Fundacij "Hagia Marina" підтримують нас

Дата: 26.02.2022 23:22

<??Наші польські друзі-партнери підтримують Україну не лише на словах, але й на ділі. ????

??Мер комуни Geglow Marcin Uchman на своїй сторінці Facebook опублікував пост до своєї громади із закликом допомогти українцям з наданням житла для потребуючих, організації збору коштів для фінансової гуманітарної допомоги.

??Також представники польської гміни та депутат Сейму Pose? Daniel Milewski Даніел Мілевський через відеозв'язок поспілкувались з селищним головою Романом Фурдою, його заступниками щодо ситуації в Україні та в нашій громаді.

??Селищний голова Роман Фурда подякував полякам за всебічну допомогу????.

?Нагадаємо, у листопаді 2021 року керівництво польської гміни та фонду "Hagia Marina" перебували з дружнім візитом в Красненській ТГ, де висловили намір про співпрацю.