Об’єднали зусилля для ремонту вулиць

Дата: 17.01.2023 17:37

Фото без описуУ селі Полтва місцева громада, бізнес та представники Красненської селищної ради посприяли у ямковому ремонті трьох вулиць.

Як розповів староста Задвір’янського старостинського округу Едуард Марціняк, неодноразово люди звертались з проханням посприяти у підсипанні найбільших проблемних ділянок вулиць у с.Полтва. Завдяки налагодженій співпраці з приватним підприємством Західний Буг, які орендують паї на території села, вдалось отримати три фури щебеню (90 тонн), щоб позасипати ями на найаварійніших ділянках вулиць села.

Фото без описуДякуючи мешканцю с.Задвір’я Володимиру Басарабі було надано транспорт для погрузки та перевезення щебеню. А чоловіки села Полтва дружно вийшли та позаписали ями протяжність понад 3 км. по вулиці Шевченка – це центральна дорога через село, а також частково по вулицях Шкільна та Зелена.

«Де активна громада, там і діло робиться, - наголошує селищний голова Роман Фурда. - Щиро вдячний ПП «Західний Буг», старості Едуарду Марціняку, небайдужим мешканцям за те, що не стоять осторонь проблем громади і спільно сприяють їх вирішенню».