Робоча зустріч керівництва агропромисловості області з виробниками сільськогосподарської продукції

Дата: 13.03.2024 16:17

Фото без описуКрасненська селищна рада повідомляє, що 20 березня 2023 року об 11:00 год. в приміщенні сесійної зали адмінбудинку Золочівської райдержадміністрації (м.Золочів, вул. Чорновола,3, 1 поверх) відбудеться робоча зустріч керівництва департаменту агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації з представниками органів місцевого самоврядування та виробниками сільськогосподарської продукції Золочівського району щодо програм підтримки агропромислового сектору економіки, створення сімейних фермерських господарств та реєстрації в Державному аграрному реєстрі.

Просимо взяти участь у заході старост округів громади, а також керівників сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств, які працюють на  території Красненської селищної ради.

Крім цього, у зв’язку із дією у поточному році державної програми щодо виплати дотації виробникам, які утримують 3 і більше корів, 5 і більше козематок та вівцематок або самостійно обробляють понад 1га земель сільськогосподарського призначення, просимо до участі в заході.

Просимо до 17.03.2024р. підтвердити свою участь в даній зустрічі.

Телефон для запису - 097 860 84 73