Відзначили нашого фермера

Дата: 20.06.2024 18:29

Фото без описуУ сучасному світі, коли війна змушує нашу країну шукати шляхи забезпечення власної безпеки і стійкості, аграрний сектор виявляється одним із важливих стовпів національної економіки.

В рамках відзначення Дня фермера у Львові представники області від Міністерства аграрної політики та продовольства привітали та відзначити голову фермерського господарства "Бортків" Володимира Магеру. Його внесок у розвиток сільського господарства неоцінений, особливо в умовах важких випробувань, які стаються перед нашою країною.

Як зазначає начальник відділу земельних відносин та екології Красненської селищної ради Любомир Троць, фермерство в Красненській громаді не лише забезпечує продовольчу безпеку, але й є важливим стимулом для розвитку сільських територій, збереження екологічного балансу та підтримки сімейних господарств. У цих умовах, де кожна грань національного життя стає важливою, фермери виконують місію не тільки виробництва продуктів, а й збереження національного духу та стійкості.

Фото без описуВолодимир Магера, як лідер господарства, є прикладом досвідченого та відданого фермера, чий внесок в розвиток сільськогосподарського сектора неоцінений. Вже понад 15 років займається вирощуванням зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур. Звичайно, що найбільша проблема - це мобілізація, яка забирає чимало фахівців. Попри складну ситуацію підприємство продовжує допомагати ЗСУ.

Володимиру Магері і всім фермерам, які продовжують працювати навіть у найважчі часи, висловлюємо щиру вдячність та бажаємо подальших успіхів у їхній важливій місії забезпечення продовольчої безпеки та економічного зростання України.