Поліцейських привітали з професійним святом

Дата: 04.07.2024 10:55

Фото без описуСьогодні від імені селищного голови Романа Фурди його заступник Андрій Лащук та Буський міський голова Ростислав Сліпець зустрілися із працівниками поліції з нагоди професійного свята - Дня Національної поліції України.

Вітання приймали люди, котрі стоять на першій лінії охорони правопорядку в Красненській та Буській ТГ.

Фото без описуВітаючи зі святом захисників правопорядку громади, заступник селищного голови Андрій Лащук передав слова вітання від селищного голови, побажавши поліцейським добробуту та затишку в оселях, поваги та вдячності від людей, здоров’я, радості та миру.

За ваговий внесок у справу боротьби зі злочиністю, забезпечення публічної безпеки і порядку, охорони прав і свобод людини, інтересів суспільства і держави, а також з нагоди відзначення «Дня Національної поліції України» вручено Подяки від Красненського селищного голови:

Фото без описуМиколі ПАТИНКУ, начальнику ВП №2 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області підполковник поліції;

Євгену СКОРИНІ, інспектору сектору реагування патрульної поліції ВнП №2 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області старший лейтенант поліції;

Василю МАЄВСЬКОМУ, поліцейському сектору реагування патрульної поліції ВнП №2 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області старший сержант поліції;

Фото без описуОльзі ВІТКО, старшій інспекторі-черговій чергової частини ВнП №2 Золочівського РВП ГУНП у Львівській області майор поліції.