Сторінка на стадії наповнення.

Продовжуємо допомагати захисникам

В сучасному світі, де технології стають необхідним елементом захисту та безпеки, важливою стає здатність використовувати передові засоби для забезпечення обороноздатності. Днями Красненська селищна рада на звернення однієї із військових частин за кошти платників податків на загальну суму майже 100 тисяч гривень закупила для захисників п'ять дронів FPV 8 з акумуляторами.

17:04 07.06.2024

Зустріч з родинами військових

У сучасному світі, де війна і конфлікти є болючою реальністю, родини військових, що загинули, потрапили у полон або зникли безвісти, стикаються з низкою викликів та питань, які потребують відповідей та підтримки. У таких моментах критично важливою стає наявність системи підтримки та інформування, яка допомагає родинам зрозуміти їх права та отримати необхідну допомогу.

09:05 07.06.2024

Заходи з профілактики та ризики вживання забрудненої питної води!

Питна вода, призначена для споживання людиною, повинна відповідати Державних санітарних норм та правил «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» (ДСанПіН  2.2.4-171-10): бути безпечною в епідемічному та радіаційному відношенні, мати сприятливі органолептичні властивості та нешкідливий хімічний склад.

17:24 05.06.2024

Дитяче свято

Напередодні Дня захисту дітей  Реабілітаційно-спортивний клуб інвалідів «Вікторія» спільно з Буською організацією осіб з інвалідністю побували на пізнавальні екскурсії в «Садибу Єнота», що неподалік с.Вербляни.

14:29 05.06.2024

Пам'ятка щодо очистки і дезінфекції криниць

Використання якісної води для пиття та побуту є однією з найважливіших потреб людини та запорукою збереження її здоров’я. Але слід пам’ятати, що вода не тільки потрібна і корисна, але може бути одним із факторів передачі інфекційних захворювань, у першу чергу кишкових - черевний тиф, холера, гепатит, дизентерія, лептоспіроз та ряд інших.

12:21 05.06.2024

Маленьке свято для особливих дітей

У рамках відзначення Дня захисту дітей відбулася незвичайна подія - циркова вистава, організована спільно з Львівською обласною військовою адміністрацією, благодійним товариством "Мій тато захищає Україну" та ДП “Львівський державний цирк”.

21:20 03.06.2024

Щодо зустрічі представників з сім’ями загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, сім’ями полонених та зниклих безвісти військовослужбовців, військовослужбовцями та ветеранами війни

У четвер, 6 червня 2024 року о 15.00 в в приміщенні сесійної зали адмінбудинку Буської міської ради,  ІІІ-й поверх (біла будівля за адресою: м. Буськ, вул. Львівська, 2) відбудеться зустріч представників Львівської військової державної адміністрації та керівників/представників установ та організацій області та Золочівського району з:

08:52 03.06.2024