Сторінка на стадії наповнення.

Два «мавіка» відправляються до наших захисників

Нині на передовій – велика потреба у бойових «пташках» – дронах. Особливо потрібні «мавіки». Військові стверджують: якщо FPV – це зброя, то «мавіки» – «очі». Саме тому Красненська громада продовжує працювати в цьому напрямку та закуповує дрони для бійців.

12:35 17.04.2024

Наші захисники отримали оптичні приціли

Нагадаємо, що Красненська селищна рада на звернення 420 стрілецького батальйону та стрілецької бригади, де служать наші захисники з громади, придбала два оптичних приціла Vortex Razor HD Gen III 6-36x56 F1 з сіткою EBR-7D з підсвідчуванням, а також швидкоз’ємне кріплення для оптичних прицілів, сошки STS Arms Medium Picatinny та інше.

12:12 17.04.2024

Придбали оптичні приціли та інше обладнання для наших бійців

Красненська селищна рада продовжує підтримувати наших військових. Тому на звернення 420 стрілецького батальйону та стрілецької бригади, де служать наші захисники з громади, селищна рада, за кошти платників податків, придбала два оптичних приціла Vortex Razor HD Gen III 6-36x56 F1 з сіткою EBR-7D з підсвідчуванням, а також швидкоз’ємне кріплення для оптичних прицілів, сошки STS Arms Medium Picatinny та інше.

20:04 15.04.2024

Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів

Інформуємо, що у 2024 році внесено зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів. В межах Комплексної програми пропонується ветеранам та ветеранкам пройти відновлення та реабілітацію шляхом започаткування сільськогосподарського виробництва з вирощування ягідних культур через об’єднання у сільськогосподарські кооперативи.

10:19 15.04.2024

Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

Повідомлення про плановану діяльність «Встановлення та експлуатація асфальтозмішувальної установки «BENNINGHOVEN ECO 2000» номінальною потужністю 160 т/год за адресою: Львівська обл., Золочівський р-н, с. Мармузовичі (раніше Андріївка), вул. Нова, 823» суб’єкта господарювання ТОВ «ВЛАТ».

09:48 15.04.2024

Красненський селищний голова Роман Фурда прозвітував про свою роботу за 2023 рік

На відкритому пленарному засіданні сесії селищної ради, яке відбулось вчора, 11 квітня, за участю депутатів селищної ради, керівників відділів, комунальних підприємств, установ та організацій, селищний голова Роман Фурда представив щорічний звіт про свою діяльність, діяльність ради та її виконавчих органів за 2023 рік.

18:06 12.04.2024

Продовжуємо допомогати військовим ЗСУ

Сьогодні під час чергового засідання Красненської селищної ради депутатський корпус підтримав пропозицію селищного голови Роман Фурди щодо виділення субвенції у розмірі 500 тис.грн. для трьох військових частин, які звернулися з клопотаннями до селищної ради.

18:55 11.04.2024

Пам'яті нашого Захисника-Героя

Сьогодні, 11 квітня, після відкриття роботи 35-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державної нагороди родині нашого загиблого захисника.

15:59 11.04.2024