Податкова інформує

Інформаційний лист Буської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

- ДПС у смартфоні: зручний формат спілкування; - Як отримати ЕДП у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС; - Щодо повторного (дистанційно) формування сертифікатів за електронним запитом онлайн; - Про застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів ; - Покрокова відеоінструкція «Як завантажити програмне забезпечення ПРРО Каса»; - Щорічна кампанія  декларування доходів - 2022; - Щодо особливостей реєстрації як платників ПДВ осіб - нерезидентів, які постачають фізособам електронні послуги; - Щодо алгоритму дій подання добровільної декларації через вебпортал ДПС ДПС у смартфоні: зручний формат спілкування

10:14:55 18.01.2022

ДПС України  в  інформаційному листі № 27 роз’яснює загальні положення Закону України від 03.06.2021 № 1525-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо скасування оподаткування доходів, отриманих нерезидентами у вигляді виплати за виробництво та/або розповсюдження реклами, та удосконалення порядку оподаткування податком на додану вартість операцій з постачання нерезидентами електронних послуг фізичним особам».

09:50:20 17.01.2022

На яку адресу декларанта одноразової декларації контролюючим органом направляється запит щодо надання ним пояснень та підтверджуючих документів?

Відповідно до п.п. 6.1 п. 6 підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України для цілей підрозд. 9 прим. 4 розд. ХХ ПКУ одноразова (спеціальна) добровільна декларація  – це декларація, в якій відображаються, зокрема, відомості про декларанта, достатні для його ідентифікації (прізвище, ім’я, по батькові, реєстраційний номер облікової картки платника податків або у визначених ПКУ випадках – серія (за наявності) та номер паспорта громадянина України).

09:42:42 16.01.2022

Про необхідність громадянам інформувати податкову службу про зміни реєстраційних даних

Буська ДПІ нагадує, що фізичні особи – платники податків зобов’язані подавати контролюючим органам відомості про зміну даних, які вносяться до Облікової картки або Повідомлення (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків і мають відмітку у паспорті), протягом місяця з дня виникнення таких змін шляхом подання Заяви про внесення змін до Державного реєстру фізичних осіб – платників податків за формою №5ДР  або Заяви про внесення змін до окремого реєстру Державного реєстру фізичних осіб – платників податків щодо фізичних осіб, які обліковуються за серією та/або номером паспорта за формою № 5ДРП.

12:12:48 25.11.2021

Кампанія добровільного декларування: задекларовано активи вартістю 157,2 млн гривень

З початку кампанії одноразового (спеціального) добровільного декларування громадянами України задекларовано активів загальною вартістю  157,2 млн гривень. Загальна сума задекларованого збору склала 7,3 млн грн., сплачено станом на 17.11.2021 -  6,7 млн гривень.    Нагадуємо, що громадяни України, які мають активи, що не були оподатковані належним чином, можуть добровільно пройти одноразове (спеціальне) декларування, сплатити одноразовий збір та легалізувати такі активи. Податкова амністія розповсюджується, зокрема, на такі активи у вигляді грошових коштів, валютних цінностей, цінних паперів, рухомого та нерухомого майна в Україні та закордоном.

18:10:45 24.11.2021

Використовуєте єдиний рахунок для сплати податків

Порядок функціонування єдиного рахунка затверджено постановою КМУ від 29.04.2020 р. №321. За бажанням платник податків може використовувати такий рахунок для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків і зборів, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (єдиний внесок) та інших платежів, контроль за справлянням яких покладено на ДПС, заборгованості з інших платежів. Для цього необхідно подати повідомлення про використання єдиного рахунку в електронній формі через «Електронний кабінет».

12:01:47 24.11.2021

Інформацію про рух коштів на єдиному рахунку можна переглянути в режимі «Єдина картка платника» Електронного кабінету

Буська  ДПІ   повідомляє, що інформацію про рух коштів на єдиному рахунку для сплати грошових зобов’язань та/або податкового боргу з податків, зборів, інших платежів та єдиного внеску в актуальному стані платники податків мають можливість переглянути в режимі «Єдина картка платника» пункту меню «Єдиний рахунок» Електронного кабінету.

11:06:36 23.10.2021

Кампанія декларування: яке майно можуть декларувати громадяни?

Відповідно до  норм Закону України від 15.06.2021 №1539-IX добровільному декларуванню підлягають: - валютні цінності, (крім коштів у готівковій формі) та права грошової вимоги; - цінні папери; - рухоме та нерухоме майно, - предмети мистецтва, антикваріату, цінні папери, пам’ятні монети і банкноти, - частки у майні юридичних осіб, які знаходяться в Україні чи за кордоном та інші корпоративні права.    При цьому зазначені об’єкти декларування повинні відповідати наступним критеріям: - розміщені на території України або за її межами; - були одержані чи набуті за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування чи отримання оподаткуванню в    Україні; - з них не були сплачені податки і збори, або сплачені не в повному обсязі; - не були задекларовані до 1 січня 2021 року.

10:22:13 23.10.2021