Податкова інформує

Буська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області оприлюднює наступну інформацію

- До уваги платників єдиного податку, які обрали спрощену систему з особливостями оподаткування; - При виїзді за кордон на постійне місце проживання подайте декларацію; - Щодо перевірок одноразових (спеціальних) добровільних декларацій контролюючим органом; - З початку року платниками Львівщини сплачено понад 7 млрд. грн. податкових платежів до місцевих бюджетів; - Ціни на соціально значущі товари під контролем ДПС та Держспоживслужби; - Чи продовжується кампанія декларування під час воєнного стану?; Де можна детально ознайомитись з правилами одноразового декларування?

10:41:39 13.05.2022

Інформаційний лист Буської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

- Ціни на соціально значущі товари під контролем ДПС та Держспоживслужби; - Закон України № 2192: розширено коло осіб, які мають можливість обрати сплату єдиного податку за ставкою 2 %; - Особливості подання громадянами  декларації про доходи за 2021 рік  у зв’язку із запровадженням військового стану; - Порядок оподаткування доходу фізичної особи, отриманого від продажу автомобіля; - Активи, придбані до завершення кампанії одноразового (спеціального) добровільного  декларування, але після 01 січня 2021 року, за рахунок коштів з яких не були сплачені податки, підлягають декларуванню; - Щодо обрання  спрощеної системи оподаткування з особливим порядком оподаткування у період дії воєнного стану.

16:44:44 06.05.2022

Буська ДПІ ГУ ДПС у Львівській області оприлюднює наступну інформацію

- До уваги платників, які бажають обрати спрощену систему з особливостями оподаткування на період дії воєнного, надзвичайного стану; - Особливості оподаткування податком на прибуток підприємств в умовах воєнного стану. - Щодо реєстарації програмного РРО; - Про застосування касових апаратів при здійсненні роздрібної торгівлі на території села. - Деклараційна кампанія - 2022; - ДПС надає послуги з формування сертифікатів відкритих ключів користувачів; - Відновлення втраченого ідентифікаційного номера;

15:51:22 26.04.2022

Інформаційний лист Буської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Cуб’єкти господарювання, які реєструють програмний  РРО мають перебувати на обліку в податковій службі   Буська  ДПІ  звертає увагу суб’єктів господарювання, які мають намір зареєструвати програмний реєстратор розрахункових операцій, що вони  мають перебувати на обліку в податковій службі. Також на обліку має перебувати господарська одиниця, де буде використовуватись ПРРО, про яку суб’єкт господарювання повідомляє контролюючий орган відповідно до вимог п. 63.3 ст. 63 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями за формою № 20-ОПП).

17:47:03 14.02.2022

Буська ДПІ: відповіді на запитання платників

В Буській ДПІ Головного управління ДПС у Львівській області відбувся сеанс телефонного зв`язку «гаряча лінія» щодо проведення кампанії декларування активів та доходів  громадян та застосування РРО. На запитання платників відповідав  начальник Буського відділу електронних сервісів Микола Приставський.

17:38:36 07.02.2022

Інформаційний лист Буської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

Вчасно задекларуйте минулорічні доходи                                           Головне управління ДПС у Львівській області повідомляє, що з 1 січня розпочалась кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Обов’язок щодо подання декларації у платників податків виникає:

15:29:41 01.02.2022

Інформаційний лист Буської ДПІ ГУ ДПС у Львівській області

- ДПС у смартфоні: зручний формат спілкування; - Як отримати ЕДП у Кваліфікованого надавача ЕДП ІДД ДПС; - Щодо повторного (дистанційно) формування сертифікатів за електронним запитом онлайн; - Про застосування РРО/ПРРО та ведення обліку товарних запасів ; - Покрокова відеоінструкція «Як завантажити програмне забезпечення ПРРО Каса»; - Щорічна кампанія  декларування доходів - 2022; - Щодо особливостей реєстрації як платників ПДВ осіб - нерезидентів, які постачають фізособам електронні послуги; - Щодо алгоритму дій подання добровільної декларації через вебпортал ДПС ДПС у смартфоні: зручний формат спілкування

10:14:55 18.01.2022