Відділ соціального захисту населення

Понеділок   Вівторок   Середа   Четвер   П'ятниця
з 9:00 до 13:00 год.
Субота, Неділя - прийом не здійснюється

Начальник відділу соціального захисту населення
АНТОНИШИН Роман Богданович

Контакти:
тел: +380326422342
email: krasne.szn@gmail.com

-----------------------------

Новини та оголошення сектору:

Відбулось засідання Координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми

Сьогодні, 19 квітня 2024 року, під головування заступника селищного голови Андрія Лащука, відбулося засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми Красненської селищної ради

17:54:11 19.04.2024

Щодо надання одноразової матеріальної допомоги пораненим військовослужбовцям та ветеранам російсько-української війни

Красненська селищна рада повідомляє, що особам, які отримали поранення, контузії, каліцтва (травми) у період дії воєнного стану внаслідок безпосередньої участі у бойових діях або забезпечували (забезпечують) здійснення заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії російської федерації проти України та зареєстровані та/або постійно проживають на території Красненської територіальної громади, з місцевого бюджету здійснюється виплата одноразової матеріальної допомоги у сумі 10 тис.грн.

22:50:08 09.11.2023

Щодо надання адресної допомоги на реабілітацію осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ, ІІІ груп

Красненска селищна рада повідомляє про те, що з метою надання додаткових соціальних гарантій у Львівській області діє Комплексна програма соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки затверджена розпорядженням начальника Львівської обласної військової адміністрації від 30.12.2022 №822/0/5-22ВА (далі – Програма).

17:08:54 09.08.2023

Пам'ятка про права, обов'язки та гарантії соціального захисту ветеранів російсько-української війни та членів сімей загиблих Захисників та Захисниць України

Ця пам’ятка розроблена ГО “Юридична Сотня” спільно з фахівцями Міністерства соціальної політики України, Міністерства у справах ветеранів, та Міністерства оборони України та Генерального Штабу Збройних Сил України з метою забезпечення військовослужбовців базовою інформацією щодо пільг, прав і соціальних гарантій, а також – надання рекомендацій щодо порядку дій в певних ситуаціях.

11:22:17 18.05.2023

Інформація для отримувачів соціальних виплат

З метою підвищення якості надання адміністративних послуг соціального характеру, з лютого 2022 року жителі Красненської територіальної громади, які проживаються в на території Андріївського та Задвір’янського округів можуть подати через старост заяву з необхідними документами на отримання таких соціальних виплат:

19:55:22 10.02.2022

Що таке дискримінації, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті

«За ініціативи Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та у співпраці з Представництвом Фонду імені  рідріха Еберта в Україні реалізований спільний відеопроект, що покликаний допомогти розібратися широкій аудиторії: ?  що таке дискримінації, її форми та як їх розпізнати у повсякденному житті.

14:19:26 04.02.2022

Щодо захисту дітей від насильства

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини вимагає посилити контроль за додержанням права на захист від насильства дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, які влаштовані в сімейні форми виховання.

17:09:20 30.12.2021

Інформаціна кампанія "16 днів проти насильства"

Починаючи з 2001 року у період з 25 листопада до 10 грудня в Україні проводиться широка інформаціна кампанія "16 днів проти насильства", що збільшує розуміння та обізнанність про всі форми насильства та сприяє створенню соціального простору, вільного від насильства.    Метою відеоролика є привернення уваги на підвищення рівня обізнаності громадськості ло проблеми вчинення насильства у будь яких його проявах.

14:05:29 10.12.2021