Відділ соціального захисту населення

Про оголошення конкурсу дитячого малюнка «Світ без насилля очима дітей»

З метою виявлення та підтримки творчих художніх здібностей і талантів дітей населених пунктів Красненської територіальної громади, привернення уваги дітей та учнівської молоді до проблем насильства в дитячому й учнівському колективах та протидії насильству в сім’ї, виховання толерантних стосунків між дітьми, людяності, відповідальності, любові до ближнього, поваги до гідності іншої людини, шанобливого ставлення до людей, в рамках проведення з 25 листопада по 10 грудня Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» у Красненській громаді запроваджено проведення конкурсу дитячого малюнка «Світ без насилля очима дітей».

10:28:06 19.11.2021

Запобігання насильства в сім'ї та торгівлі людьми

Вчора начальником відділу соціального захисту населення селищної ради Романом Антонишином проведено засідання координаційної ради з питань запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та торгівлі людьми.

14:52:00 02.11.2021

Молодь запрошують до участі у Літній школі соціальних лідерів

З метою залучення майбутніх молодіжних соціальних лідерів кафедра соціології та соціальної роботи Інституту гуманітарних і соціальних наук Національного університету "Львівська політехніка" у партнерстві із БФ "Галицька фундація", Службою у справах дітей ЛОДА, Львівським обласним центром соціальних служб проводять Літню школу для учнів 9-11 класів загальноосвітніх шкіл, ліцеїв, гімназій, коледжів, а також батьків та учителів майбутніх абітурієнтів.

11:49:02 27.04.2021