Виконком: бюджетні питання та програми

Сьогодні 15 листопада під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось чергове засідання виконкому Красненської селищної ради у якому взяли участь усі окрім одного члени виконавчого комітету.

18:35:49 15.11.2021

Про бюджет, майно та плани

Сьогодні 12 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. Ефективно розглянуто ряд важливих питань.

18:24:37 12.10.2021

Виконком: прийнято ряд важливих питань

Сьогодні, 15 вересня, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради на якому було розглянуто майже два десятки важливих питань.

20:20:55 15.09.2021

Виконком: про важливі рішення для громади

Сьогодні, 11 серпня відбулось чергове насичене засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. Члени виконкому успішно розглянули ряд важливих питань. Першим питанням схвалили проект рішення Красненської селищної ради «Про внесення змін до показників селищного бюджету на 2021 рік», а саме:

18:19:27 11.08.2021

Засідання виконкому: про кошти, проєкти та транспорт

У першому питанні секретар виконкому Богдан Глова повідомив про перемогу в державному конкурсі проектів «Реалізація заходів, спрямованих на підвищення доступності широкосмугового доступу до Інтернету в сільській місцевості». Відповідно з державного бюджету на реалізацію зазначеного проекту було скеровано 69000 грн.. Для подальшої реалізації проекту, дана сума була підтверджена рішенням виконавчого комітету по КПКВ 0117540. Також, по КПКВ 0112010 «Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню» рішенням виконавчого комітету було скеровано 52 500 грн.     Одноголосно члени виконкому позитивно вирішили усі подані заяви громадян про присвоєння поштової адреси житловим будинкам та іншим об’єктам нерухомого майна.

12:06:42 29.07.2021

Виконком: прийнято ряд надважливих питань

Сьогодні 9 липня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. Детально розглянуто важливі питання життєдіяльності громади, а саме:

22:51:17 09.07.2021

Виконком: про дороги, зміни до бюджету, схвалення програм та майно

В п’ятницю, 25 червня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому було детально розглянуто надважливі питання територіальної громади. Провів засідання селищний голова Роман Фурда. Про все детальніше.

22:02:57 26.06.2021

Виконком: про зміни до селищного бюджету, дороги, аварійні дерева та мистецькі проекти

Вчора, відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради під головуванням селищного голови Романа Фурди, де було розглянуто ряд важливих питань життєдільності громади.

14:14:07 18.06.2021

Виконком селищної ради: прийнято важливі рішення для громади

Вчора, 31 травня 2021р. відбулось засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів голова Роман Фурда.   Основним питанням було терміново вирішити проблему з водонапірною баштою Красненської лікарні, яка перебуває в аварійному стані і є загроза перебоїв з водопостачанням лікарні. Члени виконкому одноголосно підтримали виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету в сумі 378 000 на закупівлю водонапірної башти для Красненської лікарні.

15:16:47 01.06.2021

Засідання виконавчого комітету: прийнято ряд важливих та потрібних рішень

В четвер, 20 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, що передувало 8-й сесії селищної ради. На засіданні, яке провів голова виконкому Роман Фурда, конструктивно обговорили та схвалили ряд питань, які запропоновано винести на розгляд сесії ради, а саме:

19:43:57 20.05.2021