Звернення ради

Звернення до Верховної Ради України, Президента України та Кабінету Міністрів України щодо забезпечення належного проведення вакцинації населення

В Україні наростає третя хвиля пандемії, до якої влада знову виявилася не готовою. Адже якщо у Європі зростання захворюваності стримується розгортанням вакцинації, то Україна в цьому питанні далеко відстала.

16:19:25 09.04.2021

Звернення до Президента України, Служби безпеки України, Центральної виборчої комісії щодо виборів на ОВО №50 та №87

В Україні спостерігається загрозлива ситуація можливого наступу на основні інститути свободи та демократії, про що яскраво свідчать вибори народних депутатів на ОВО №50 та №87.

16:15:51 09.04.2021