Коляда для підтримки ЗСУ продовжила мандрувати Красненською громадою

Дата: 29.12.2023 19:45

Фото без описуВійна, біль та страждання внесли свої корективи у традиційні колядки, з’явилися нові, з основним лейтмотивом про молитву до новонародженого Христа про повернення до родин українських захисників, про наближення Перемоги, про відродження мирного завтра для маленьких українців.

Події, які відбуваються в нашій країні, не залишають нікого байдужим. Адже війна не оминула нікого, вона вплинула на всіх. Кожен з нас має робити на своєму місці все, що від нього можливе, щоб наближати час нашої перемоги. Тому зараз, як ніколи, важливо пам’ятати про українські традиції, адже колядки, щедрівки, віншування несуть у собі велику силу. У цей світлий час всі ми просимо в народженого Божого Дитятка здійснення спільного бажання – перемоги, миру, процвітання для України.

Радісну звістку про народження Ісуса Христа сьогодні сповістили для підприємств громади колядники з КЗ "Центр культури і дозвілля" Красненської селищної ради. Були виконані українські колядки та привітання з різдвяно-новорічними святами для

ФГ "Бортків" (голова Володимир Магера);

ПП "Західний Буг";

ТОВ "Захід-Агро МХП" філія "Краснянський елеватор ";

ПП " Терра-ПАК".

А також колядки лунали у приміщенні Андріївського старостинського округу. Разом колядували староста Мирослава Когут, головний спеціаліст Мирослава Лотоцька, депутати ради Володимир Шеремета та Роман Форошівський.

Наші колядники також завітали до українського спортсмена з настільного тенісу, Чемпіоната Європи та України, директора ДЮСШ "Авангард" Віктора Дідуха, а також заколядували в настоятеля храму св.Кн.Ольои о.Володимира Целеня.

Всі виручені кошти за два дні, а це майже 39 тисяч гривень, колядники передадуть на підтримку Збройних Сил України.

Дякуємо працівникам культури за насолоду творчістю і талановите виконання колядок, дякуємо підприємцям, фермерам, керівникам організацій та установ громади за донати.

Давно доведено: громадо, разом ми – сила!