Фото без опису

Про забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області

Адреса для отримання запиту
Поштова:
80560. Львівська область, смт. Красне, вул.І.Франка,2а

Електронна: mail@krasne-rada.gov.ua Контактний телефон: (03264) 2-11-94.
Форма швидкого запиту

Відповідно до ч. 8 ст. 59 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 19 Закону України «Про доступ до публічної інформації», для забезпечення права кожного на доступ до публічної інформації, що знаходиться у володінні Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області, та інформації, що становить суспільний інтерес
    ЗОБОВ’ЯЗУЮ :
1.    Затвердити:
1.1. Порядок доступу до публічної інформації, розпорядником якої є Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області (згідно додатку 1).
1.2. Перелік відомостей, що становить службову інформацію (згідно додатку 2).
1.3. Форму для подання інформаційного запиту на отримання публічної інформації від фізичних осіб в письмовому вигляді  (згідно додатку 3).
1.4. Форму для подання інформаційного запиту на отримання публічної інформації від юридичних осіб в письмовому вигляді (згідно додатку 4).
1.5. Форму для подання інформаційного запиту на отримання публічної інформації від об’єднань громадян в письмовому вигляді (згідно додатку 5).
2. Запровадити в Красненській селищній раді облік запитів на отримання публічної інформації, здійснюючи їх окрему реєстрацію.
3. Визначити відповідальною особою за організацію в установленому порядку доступу запитувачів до публічної інформації в селищній раді головного спеціаліста загального відділу забезпечення роботи виконавчого комітету та старостинських округів Матвіюка Романа Сергійовича.
4. Координацію щодо організації доступу до публічної інформації покласти на загальний відділ забезпечення роботи виконавчого комітету та старостинських округів (начальник відділу І. Виниченко) та організаційний відділ забезпечення роботи ради, постійних комісій та оприлюднення (начальник відділу               М. Лисянська).
5. Відповідальність за підготовку запитуваної інформації покласти на керівників структурних підрозділів Красненської селищної ради, в яких зберігається запитувана інформація.
6. Забезпечувати своєчасне оприлюднення інформації про діяльність Красненської селищної ради, її нормативні документи та  прийняті рішення і розпорядження, їх проекти, а також форми запитів на інформацію, на офіційному веб-сайті Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації».
7. Розмір фактичних витрат на виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувачам відшкодовувати відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13.07.2011р. №740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» на підставі ст. 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації».
8. Відповідальним посадовим особам ради забезпечити ознайомлення запитувача з інформацією у приміщеннях структурних підрозділів Красненської селищної ради де зберігається запитувана інформація, або в окремо наданому для цього приміщенні.
9. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на секретаря селищної ради С. Дідух та секретаря виконавчого комітету ради Б. Глову.

Селищний голова                                                                       Роман ФУРДА