Виконавчий комітет Красненської селищної ради

Золочівського району Львівської області

• ФУРДА РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ - Красненський селищний голова;
  • ДІДУХ СВІТЛАНА ОЛЕГІВНА - секретар Красненської селищної ради;
  • ШУЛЬГА ІГОР ЗІНОВІЙОВИЧ – Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;
  • ЛАЩУК АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ - Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;
  • ГЛОВА БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ -  секретар виконавчого комітету Красненської селищної ради;
  • ГАВІНСЬКИЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ - начальник фінансового відділу;
  • МАРЦІНЯК ЕДУАРД СТЕПАНОВИЧ - староста Задвір’янського старостинського округу;
  • КОГУТ МИРОСЛАВА ЄВГЕНІВНА - Староста Мармузовицького старостинського округу;
  • ВЛАДИКА МАР'ЯНА ЮРІЇВНА - начальник відділу - головний архітектор відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської селищної ради;
  • СЛІВІНСЬКИЙ РОМАН АНДРІЙОВИЧ - начальник юридично-економічного відділу Красненської селищної ради;
  • ПАПРОЦЬКИЙ ДМИТРО РОМАНОВИЧ - директор «Агро-Прогрес», с.Задвір’я;
  • СПІЛЬНИК МИХАЙЛО АНДРІЙОВИЧ - фермер, с.Бортків;
  • БИКОВ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ - громадський діяч, смт.Красне;

----------------------------

Робота виконавчого комітету Красненської селищної ради

Виконком: важливі питання прийнято

Вчора 27-го лютого відбулось 100-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда.

12:41:11 28.02.2024

Відбулося засідання виконавчого комітету

Вчора, 15 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, під час якого було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

09:44:07 16.08.2023

Виконком: соціальні питання, медицина, оплата за газ, громадські роботи, зріз аварійних дерев, про роботу закладів освіти та інше…

Сьогодні 16 грудня відбулося чергове засідання 60-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда.

19:35:45 16.12.2022

Виконком: про адмінпослуги, схвалення програм, воду, бюджет, плани роботи на 2023 рік, зміни у депутатському корпусі та складі виконкому і таки появу вулиці Памва Беринди

В п’ятницю 2 грудня відбулося чергове важливе 59-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому розглянули більше 20 питань під головуванням селищного голови Романа Фурди.

17:47:30 03.12.2022

Виконком: зміни до бюджету, відновлення комунальних закладів освіти, затвердження Інвестиційного паспорта громади

Робота виконавчого комітету, як і сесій ради, в умовах воєнного стану триває. Під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось чергове засідання виконавчого комітету ради, на якому було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

18:19:23 01.09.2022

Відкриття садочків, програма по укриттях (бомбосховищах) та інше

Сьогодні, 15 липня, після того, як комісія обстежила заклади дошкільної освіти Красненської ТГ на відповідність вимогам законодавства, враховуючи запровадження в Україні воєнного стану, виконавчий комітет селищної ради прийняв рішення про відновлення роботи комунальних закладів дошкільної освіти, а саме надав згоду відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради на відновлення діяльності закладів дошкільної освіти, що перебувають у комунальній власності Красненської територіальної громади.

18:16:14 15.07.2022

Виконком: розглянуто рекордну кількість важливих питань життєдіяльності громади

Сьогодні 9 лютого під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось перше в цьому році засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому були присутні 100 відсотків членів виконкому і прийняли важливі 63 рішення. Про галузеві програми, мікропроекти, бюджет та господарку - усе за порядком:

22:31:02 09.02.2022

Виконком: про бюджет, господарку, соціально вразливі групи населення та інше

Сьогодні 1 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. І вкотре високий кворум (присутні усі окрім одного члена виконкому).

16:34:24 01.12.2021

Виконком: бюджетні питання та програми

Сьогодні 15 листопада під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось чергове засідання виконкому Красненської селищної ради у якому взяли участь усі окрім одного члени виконавчого комітету.

18:35:49 15.11.2021