Виконком

Виконавчий комітету Красненської селищної ради

-----------------------------

Робота виконавчого комітету Красненської селищної ради

Виконком селищної ради: прийнято важливі рішення для громади

Вчора, 31 травня 2021р. відбулось засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів голова Роман Фурда.   Основним питанням було терміново вирішити проблему з водонапірною баштою Красненської лікарні, яка перебуває в аварійному стані і є загроза перебоїв з водопостачанням лікарні. Члени виконкому одноголосно підтримали виділення коштів з резервного фонду селищного бюджету в сумі 378 000 на закупівлю водонапірної башти для Красненської лікарні.

15:16:47 01.06.2021

Засідання виконавчого комітету: прийнято ряд важливих та потрібних рішень

В четвер, 20 травня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, що передувало 8-й сесії селищної ради. На засіданні, яке провів голова виконкому Роман Фурда, конструктивно обговорили та схвалили ряд питань, які запропоновано винести на розгляд сесії ради, а саме:

19:43:57 20.05.2021

Відбулось засідання виконавчого комітету

У вівторок, 11 травня під головуванням Красненського селищного голови Романа Фурди відбулось чергове дев’яте засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому розглянуто ряд важливих питань.

17:13:51 11.05.2021

Про засідання виконкому Красненської селищної ради

На засіданні виконкому Красненської селищної ради розглянуто 15 питань    Вчора, під час чергового засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке пройшло під головуванням селищного голови Романа Фурди, члени виконавчого комітету заслухали та обговорили питання порядку денного, що стосувалися як різних сфер життєдіяльності громади, так і окремих її мешканців.

09:09:23 09.04.2021