Виконавчий комітет Красненської селищної ради

рішення від 25.02.2021р. №113,
рішення від 09.04.2021р. №164
рішення від 21.05.2021р. №215
рішення від 08.12.2022 р.

СКЛАД ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ
Красненської селищної ради
Золочівського району Львівської області

• ФУРДА РОМАН ЯРОСЛАВОВИЧ - Красненський селищний голова;
  • ДІДУХ СВІТЛАНА ОЛЕГІВНА - секретар Красненської селищної ради;
  • ШУЛЬГА ІГОР ЗІНОВІЙОВИЧ – Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;
  • ЛАЩУК АНДРІЙ СТЕПАНОВИЧ - Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів;
  • ГЛОВА БОГДАН ВОЛОДИМИРОВИЧ -  секретар виконавчого комітету Красненської селищної ради;
  • ГАВІНСЬКИЙ МИХАЙЛО МИХАЙЛОВИЧ - начальник фінансового відділу;
  • МАРЦІНЯК ЕДУАРД СТЕПАНОВИЧ - староста Задвір’янського старостинського округу;
  • КОГУТ МИРОСЛАВА ЄВГЕНІВНА - Староста Мармузовицького старостинського округу;
  • ВЛАДИКА МАР'ЯНА ЮРІЇВНА - начальник відділу - головний архітектор відділу архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської селищної ради;
  • СЛІВІНСЬКИЙ РОМАН АНДРІЙОВИЧ - начальник юридично-економічного відділу Красненської селищної ради;
  • ПАПРОЦЬКИЙ ДМИТРО РОМАНОВИЧ - директор «Агро-Прогрес», с.Задвір’я;
  • СПІЛЬНИК МИХАЙЛО АНДРІЙОВИЧ - фермер, с.Бортків;
  • БИКОВ АНДРІЙ ІВАНОВИЧ - громадський діяч, смт.Красне;

----------------------------

Робота виконавчого комітету Красненської селищної ради

Відбулося засідання виконавчого комітету

Вчора, 15 серпня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, під час якого було розглянуто низку питань щодо забезпечення життєдіяльності громади.

09:44:07 16.08.2023

Виконком: соціальні питання, медицина, оплата за газ, громадські роботи, зріз аварійних дерев, про роботу закладів освіти та інше…

Сьогодні 16 грудня відбулося чергове засідання 60-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда.

19:35:45 16.12.2022

Виконком: про адмінпослуги, схвалення програм, воду, бюджет, плани роботи на 2023 рік, зміни у депутатському корпусі та складі виконкому і таки появу вулиці Памва Беринди

В п’ятницю 2 грудня відбулося чергове важливе 59-те засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому розглянули більше 20 питань під головуванням селищного голови Романа Фурди.

17:47:30 03.12.2022

Виконком: зміни до бюджету, відновлення комунальних закладів освіти, затвердження Інвестиційного паспорта громади

Робота виконавчого комітету, як і сесій ради, в умовах воєнного стану триває. Під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось чергове засідання виконавчого комітету ради, на якому було розглянуто низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

18:19:23 01.09.2022

Відкриття садочків, програма по укриттях (бомбосховищах) та інше

Сьогодні, 15 липня, після того, як комісія обстежила заклади дошкільної освіти Красненської ТГ на відповідність вимогам законодавства, враховуючи запровадження в Україні воєнного стану, виконавчий комітет селищної ради прийняв рішення про відновлення роботи комунальних закладів дошкільної освіти, а саме надав згоду відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради на відновлення діяльності закладів дошкільної освіти, що перебувають у комунальній власності Красненської територіальної громади.

18:16:14 15.07.2022

Виконком: розглянуто рекордну кількість важливих питань життєдіяльності громади

Сьогодні 9 лютого під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось перше в цьому році засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, на якому були присутні 100 відсотків членів виконкому і прийняли важливі 63 рішення. Про галузеві програми, мікропроекти, бюджет та господарку - усе за порядком:

22:31:02 09.02.2022

Виконком: про бюджет, господарку, соціально вразливі групи населення та інше

Сьогодні 1 грудня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. І вкотре високий кворум (присутні усі окрім одного члена виконкому).

16:34:24 01.12.2021

Виконком: бюджетні питання та програми

Сьогодні 15 листопада під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось чергове засідання виконкому Красненської селищної ради у якому взяли участь усі окрім одного члени виконавчого комітету.

18:35:49 15.11.2021

Про бюджет, майно та плани

Сьогодні 12 жовтня відбулось чергове засідання виконавчого комітету Красненської селищної ради, яке провів селищний голова Роман Фурда. Ефективно розглянуто ряд важливих питань.

18:24:37 12.10.2021