Фото без опису Красненський селищний голова
ФУРДА Роман Ярославович

30.01.1980р.н., народився в смт.Красне, освіта вища, член політичної партії «Самопоміч», проживає у смт.Красне.

У 2020 році закінчив Львівський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю «Публічне управління та адміністрування».

Останнє місце роботи – заступник голови Буської районної ради.

Секретар Красненської селищної ради
ДІДУХ Світлана Олегівна

13.01.1994 р.н., народилась в с.Полоничі, освіта вища, член політичної партії «Європейська Солідарність», проживає у с.Полоничі.

У 2012 році закінчила Львівський кооперативний коледж економіки і права. Спеціальність - фінанси та кредит. Диплом з відзнакою. У 2016 році закінчила Львівську фінансову академію. Спеціальність- фінанси. У 2018 році закінчила Львівський національний аграрний університет за спеціальністю "агрономія".

Останнє місце роботи – ДУ «Львівська обласна фітосанітарна лабораторія, головний фахівець.

Заступник селищного голови з питань діяльності
виконавчих органів

ЛАЩУК Андрій Степанович

Заступник селищного голови з питань діяльності
виконавчих органів

ШУЛЬГА Ігор Зіновійович

Секретар виконавчого комітету
ГЛОВА Богдан Володимирович

26.08.1975р.н., народився в м. Львові, освіта вища, безпартійний, проживає у смт.Красне.

У 1998 році закінчив Тернопільський державний педагогічний університет  ім.Володимира Гнатюка по спеціальності «історія», за кваліфікацією спеціаліст вчитель історії.

З 1998 по 2006 р. – працював вчителем історії, основ Конституції та права в Красненській ЗОСШ І-ІІІ ст.. №1.

З 2000 р. помічник-консультант Народного депутата Верховної Ради України Олекси Гудими, пізніше Андрія Давиденка

З 2006 р. обраний  заступником голови Буської районної ради.

З 2008 р. переведений на посаду керуючого справами Буської районної ради.

Починаючи з 2002 року чотири рази обирався депутатом Буської районної ради ІV, V , VІ та VІІ скликань.   У 2015 обраний головою Буської районної ради VІІ скликання до 2020 року.

Староста Андріївського старостинського округу
КОГУТ Мирослава Євгенівна

05.08.1966 р.н., народилась в селі Андріївка, освіта вища, безпартійна, проживає в с.Андріївка.

З 2010 року по 2013 рік навчалась у Львівському національному аграрному університеті за спеціальністю «інженер-землевпорядник».

З 1998 року по 2021 рік (лютий) працювала землевпорядником Андріївської сільської ради.

Староста Задвір'янського старостинського округу
МАРЦІНЯК Едуард Степанович

народився 13 вересня 1987 року. Освіта вища.

У період 2002-2005 рр. працював столяром художніх виробів. Працював директором народного дому в селі Полоничі. Волонтер.

Член правління молодіжної організації “Шлях до змін”.

Займається бджільництвом.