Грицайчук Олег Вікторович
Дата і рік народження: 01 вересня 1990 року![Фото без опису](https://rada.info/upload/users_files/04372773/b5e6187b510d809ad3232e689db74f2f.jpg)
Посада: старший солдат в гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини.
Дата і місце загибелі: 12 травня 2023 року, н.п.Хромове (Донецька область)
Місце поховання: село Балучин (Красненська ТГ).
Закінчив Філію Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин.
Олег підписав контракт у січні 2023 року та служив старшим солдатом в гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини.
Сміливий, щирий, відданий обов’язку. Життя Олега обірвалось 12 травня 2023 року у Київській міській лікарні №1 від вогнепальних осколкових поранень внаслідок ракетно-артилерійського обстрілу з боку військових формувань російської федерації в районі населеного пункту Хромове Донецької області.
Нагороди:
Указом Президента України №573/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 8 вересня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Грицайчука Олега Вікторовича (посмертно) — старшого солдата.
Пам'яті нашого Захисника-Героя
Сьогодні, 15 грудня, на початку 32-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державної нагороди - ордену “За мужність” ІІІ ступеня родині нашого загиблого захисника: старшого солдата ГРИЦАЙЧУКА Олега Вікторовича (посмертно).
12:55 15.12.2023