Грицайчук Олег Вікторович

Дата і рік народження: 01 вересня 1990 рокуФото без опису

Посада: старший солдат в гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини.

Дата і місце загибелі: 12 травня 2023 року, н.п.Хромове (Донецька область)

Місце поховання: село Балучин  (Красненська ТГ).

Закінчив Філію Добротвірського професійного ліцею в смт. Лопатин.

Олег підписав контракт у січні 2023 року та служив старшим солдатом в гранатометному відділенні взводу вогневої підтримки гірсько-штурмової роти військової частини.

Сміливий, щирий, відданий обов’язку. Життя Олега обірвалось 12 травня 2023 року у Київській міській лікарні №1 від вогнепальних осколкових поранень внаслідок ракетно-артилерійського обстрілу з боку військових формувань російської федерації в районі населеного пункту Хромове Донецької області.

Нагороди:

Указом Президента України №573/2023 “Про відзначення державними нагородами України” від 8 вересня 2023 року за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку нагороджено орденом “За мужність” ІІІ ступеня Грицайчука Олега Вікторовича (посмертно) — старшого солдата.

Пам'яті нашого Захисника-Героя

Сьогодні, 15 грудня, на початку 32-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державної нагороди - ордену “За мужність” ІІІ ступеня родині нашого загиблого захисника: старшого солдата ГРИЦАЙЧУКА Олега Вікторовича (посмертно).

12:55 15.12.2023