Кобилюх Володимир Богданович

Дата і рік народження: 3 жовтня 1993 року

Звання: солдат

Посада: навідник-кулеметник

Дата і місце загибелі: 23 червня 2023 року, н.п.Кремінна Донецька область.

Місце поховання: село Скнилів (Красненська ТГ).

Народився в с.Скнилів Золочівського району Львівської області, де й провів все своє життя.

У 1999 році поступив в місцеву школу і у 2009 році її завершив. В цьому ж році поступив в Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище".

У 2012 році закінчив вище професійне училище і отримав диплом спеціаліста за спеціальністю "електрогазозварник, водій автотранспортних засобів".

Після закінчення училища працював оператором сушки зерна. Пізніше працював за кордоном.

Перед повномасштабним вторгненям повернувся в Україну, де працював на фірмі "Добрий вечір".  Був неодружений.

Володимир був призваний на військову службу по мобілізації 15 вересня 2022 року Золочівським РТЦК та СП. Служив в 95-й бригаді ДШВ України.

Вірний військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконувавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 23 червня 2023 року поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області, внаслідок стрілецького бою.

Указом Президента України В.Зеленського №559/2022 від 05.08.2022 року Кобилюха Володимира Богдановича (посмертно) нагороджено відзнакою «За оборону України».

Пам'яті нашого Захисника-Героя

Сьогодні, 11 квітня, після відкриття роботи 35-ї сесії Красненської селищної ради відбулося вручення державної нагороди родині нашого загиблого захисника.

15:59 11.04.2024