Кобилюх Володимир Богданович

Фото без описуВОЛОДИМИР БОГДАНОВИЧ КОБИЛЮХ
03.10.1993-23.06.2023
с.Скнилів

Народився в с.Скнилів Золочівського району Львівської області, де й провів все своє життя.

У 1999 році поступив в місцеву школу, а у 2009 році її завершив. В цьому ж році поступив в Державний професійно-технічний навчальний заклад "Червоненське вище професійне училище".

У 2012 році закінчив вище професійне училище і отримав диплом спеціаліста за спеціальністю "електрогазозварник, водій автотранспортних засобів".

Після закінчення училища працював оператором сушки зерна. Пізніше працював за кордоном.

Перед повномасштабним вторгненям повернувся в Україну, де працював на фірмі "Добрий вечір".  Був неодружений.

Володимир був призваний на військову службу по мобілізації 15 вересня 2022 року Золочівським РТЦК та СП. Служив в 95-й бригаді ДШВ України навідником-кулеметником.

Вірний військовій присязі на вірність Українському народу, мужньо виконувавши військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність, загинув 23 червня 2023 року поблизу населеного пункту Кремінна Луганської області, внаслідок стрілецького бою.