Регуляторна політика

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

Регулято́рна полі́тика — напрям державної політики, спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб'єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами країни.

-----------------------------

Оприлюднення:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта проекту рішення Красненської селищної ради ”Про встановлення місцевих податків і зборів на території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області”.

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Красненської селищної  ради  ”Про встановлення місцевих податків і зборів на території Красненської селищної  територіальної громади Золочівського району Львівської області”.

15:30:55 31.05.2021