Регуляторна політика

НОРМАТИВНО-ПРАВОВІ ДОКУМЕНТИ ЩОДО ДЕРЖАВНОЇ РЕГУЛЯТОРНОЇ ПОЛІТИКИ

Регулято́рна полі́тика — напрям державної політики, спрямований на вдосконалення правового регулювання господарських відносин, а також адміністративних відносин між регуляторними органами або іншими органами державної влади та суб'єктами господарювання, недопущення прийняття економічно недоцільних та неефективних регуляторних актів, зменшення втручання держави у діяльність суб'єктів господарювання та усунення перешкод для розвитку господарської діяльності, що здійснюється в межах, у порядку та у спосіб, що встановлені Конституцією та законами країни.

-----------------------------

Оприлюднення:

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта проекту рішення Красненської селищної ради «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна, збудованим до 5 серпня 1992 року на території Красненської селищної територіаль

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Красненської селищної  ради  «Про затвердження Порядку присвоєння адрес об’єктам нерухомого майна, збудованим до 5 серпня 1992 року на території Красненської селищної територіальної громади».

17:57:41 08.02.2022

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Красненської селищної  ради  «Про затвердження Положення про виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво на території Красненської селищної територіальної громади та умови взяття громадян на облік для їх отримання».

17:57:22 08.02.2022

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проєкту регуляторного акта проекту рішення Красненської селищної ради ”Про встановлення місцевих податків і зборів на території Красненської селищної територіальної громади Золочівського району Львівської області”.

З метою отримання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення Красненської селищної  ради  ”Про встановлення місцевих податків і зборів на території Красненської селищної  територіальної громади Золочівського району Львівської області”.

15:30:55 31.05.2021