A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Красненська громада
Львівська область, Золочівський район

Проекти рішень

Про уточнення розмірів площі та конфігурації земельної ділянки гр. Іванову Олегу Івановичу

Про уточнення розмірів площі та конфігурації земельної ділянки гр. Крюкова Тараса Володимировича

Про внесення змін в рішення Красненської селищної ради від 14.12.2005р. № 118 про надання земельної ділянки у власність для будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Дзюбі Г.З.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності під об’єктом закладу комунального обслуговування (для будівництва та обслуговування будівель та споруд  Красненського селищного комунального підприємства) в смт. Красне Золочівського району Львівської області по вулиці Привокзальна, 9.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. Синенко Захара Олексійовича  для будівництва індивідуального гаража.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки гр. Синенко Надії Йосифівні для будівництва індивідуального гаража.

Про надання дозволу на передачу орендованої земельної ділянки в суборенду.

Про продаж та затвердження ціни земельної ділянки несільськогосподарського призначення   гр. Дроздовському А.Є.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Мігачевої  Олександри Андріївни для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Дутко Богдану Федоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Семків Ігоря Богдановича для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Сарахман Олександрі Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Бойко Людмилі Федорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Данилюк Ніні Федорівні для ведення індивідуального садівництва.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Миколаїва  Івана Михайловича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Кульчицькому Роману Михайловичу  для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Гірняк Василя Олеговича  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Гірняк Світлани Олегівни  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Спільник  Михайлу Івановичу  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Спільник  Анні Євгенівні  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Левко Марії Ярославівні  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Усик Дмитру Андрійовичу для ведення  особистого селянського господарства.

Про внесення змін в рішення Утішківської сільської ради від 22.10.2020р.№587про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  у  власність земельної ділянки гр.Сушко В.М.  для ведення  особистого селянського господарства

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Павліщак Тетяні Іллівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Квасниці Лесі Миколаївні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр.Шевцовій Оксані Романівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про уточнення розмірів площі та конфігурації земельної ділянки гр. Башко Романа Васильовича.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Яковенко Олександрі Степанівні для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Длугош Віталію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Олійнику Мар’яну Левковичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Чорному Ігорю Романовичу для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Круковському Володимиру Сафатовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Житарь Ксенії Казимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Шереметі Івану Андрійовичу для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Процишин Зіновії Іванівні для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Мельничок Марії Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/для передачі у  власність земельної ділянки гр. Кухар Василя Григоровича для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Ковалюк Світлані Іванівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Потюк  Ірині Григорівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Башко Мар’яні Володимирівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Мельничок Василю Володимировичу для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/для передачі у  власність земельної ділянки гр. Герасимишин Наталії Юліанівні  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Грушки Романа Петровича для ведення товарного с/г виробництва.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Колтун Катерині Ільківні  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Кіпіш Світлані Євгенівні  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Руснак Ользі Богданівні  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про уточнення розмірів площі та конфігурації земельної ділянки гр. Гецу  Ігорю Романовичу .

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Саламаха Андрію Івановичу для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр.Кіт  Марії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Кульчицькій Іванні Михайлівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Парасюк Надії Павлівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Романюку Василю Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Рапавому Ярославу Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.  Міхневич Любові Михайлівні  для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Мармузовичі  

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.  Ільків Мирослави Степанівни для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд с. Мармузовичі  

Про надання дозволу Делявській Олеси Володимирівні на проведення робіт  із землеустрою по виготовленню технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості )

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  гр.  Литвин Володимиру Олександровичу   для індивідуального садівництва в с. Мармузовичі 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Мармузовичі гр. Яворницькій Ірині Михайлівні 

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення   земельної ділянки  гр. Лелюху Петру Васильовичу для ведення особистого селянського господарства в с. Мармузовичі

Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) гр. Романині Марії Андріївні 

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) гр. Кирилленко Наталії Іванівни .

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) гр. Корсун Надії Петрівні .

 Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) гр. Папроцькій Галині Володимирівні .

Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) гр. Присяжній Любові Євгенівні.

Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради (за межами населеного пункту) гр. Павлишину  Володимиру Івановичу.

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) гр. Козар Богдану Йосиповичу.

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) гр. Стецькій Мар'яні Василівні 

Про  надання  дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості   на території Красненської селищної ради    (за межами населеного пункту) Гр. Дорогавцевій Наталії Зіновіївні.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.  Марич  Михайлу  Андрійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд в с. Мармузовичі 

Про затвердження технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі на місцевості гр.  Сороки Ганни Миколаївни для будівництва та обслуговування житлового будинку господарських будівель та споруд  с. Мармузовичі

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Фалинськьго Івана Петровича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Приставському Роману Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Демцюх Марії Михайлівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Серни Оксани Романівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Єфремової Юлії Романівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Демцюх Олегу Васильовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Приставському Михайлу Михайловичу  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Приступі Євгену Степановичу для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/для передачі у  власність земельної ділянки гр. Юськів Іванні-Оксані Романівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Гнєвик Руслані Григорівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Матушевській Надії Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Гнєвик Руслані Григорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Петришин Вірі Василівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Матвіїв-Слободзян Галині Федорівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Пастернак Василю Зіновійовичу для ведення товарного с/г виробництва.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Кузьмі Богдану Євгеновичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Микитів Ярославу Семеновичу для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Драбатого Богдана Анатолійовича для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Павлів Христини Павлівни  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Саламаха Володимиру Євгеновичу  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.  Паращуку Роману Григоровичу  для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Угрин Марії Зіновіївні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр.Завадській Галині Миколаївні для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Булці Андрію Романовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/для передачі у  власність земельної ділянки гр.Любінській Дарії Степанівні для ведення  особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Савчин Роману Григоровичу для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення/відновлення/ меж земельної ділянки в натурі/на місцевості/ для подальшої передачі у власність  гр. Гайнера Богдана Миколайовича для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Гриб Олесі Богданівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості)   на території Красненської селищної ради   (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Смик Зіновії Андріївні

Про розірвання договору оренди  земельної ділянки  Іваськіва  Ігоря Васильовича

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Рибка Богдану Михайловичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Ковальчук Любові Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Яворському Івану Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Ковальчуку Олегу Івановичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Понікарчук Анні Миколаївні для ведення особистого селянського господарства.

Про  надання  дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою  щодо встановлення меж земельної ділянки  в натурі  (на місцевості)   на території Красненської селищної ради   (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва  гр. Ковтало Оксані Ігорівні

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Парфенюк Анні Іванівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по передачі у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Кардаш Оксані Богданівні

Про затвердження детального плану території для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Комунальна  в с. Задвір’я Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.

Про розроблення детального плану території  для розміщення кладовища в с. Задвір’я Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.

Про внесення змін в детальний план території для  реконструкції виробничих приміщень по вул.Центральна в с. Мармузовичі Золочівського району Львівської області.

Про розроблення детального плану території земельної ділянки для  будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Дружба в с. Острів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.

Про погодження місця розташування малої архітектурної форми для встановлення  роздрібної торгівлі ветеринарними та зоотоварами по вул. Привокзальна в смт. Красне 

Про внесення змін в детальний план території для  будівництва та обслуговування індивідуальних гаражів по вул.О.Кобилянської в смт. Красне Золочівського району Львівської області.

Про окремі питання управління комунальними закладами (організаціями), що перебувають у власності Красненської  територіальної громади
          Додаток 1

Про внесення змін до Програми виплати одноразової адресної допомоги членам ГО «Буська районна Спілка політичних в’язнів та репресованих України» на 2021 рік
         Додаток 1

Про запровадження у відділі «ЦНАП» Красненської селищної ради комплексної послуги «еМалятко»

Про затвердження переліку адміністративних послуг та втрату чинності рішення Красненської селищної ради від 25.02.2021 року № 100
         Додаток 1

Про затвердження ПКД «Роботи по розчистці водовідвідної канави в смт.Красне по вул. Привокзальна Золочівського району Львівської області (поточний ремонт)

Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт покрівлі даху Полтвівської філії ЗОШ I-II ст. Задвір’янського опорного закладу загальної середньої освіти I-III ст. Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про затвердження ПКД «Реконструкція майданчика з влаштування спортивного майданчика зі штучним покриттям по вул.Заводська, 12 смт.Красне»

Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області нерухомого майна, що знаходиться за адресою: 80560, Львівська обл., Буський р-н., смт. Красне, вул. Золочівська, 47 

Про внесення змін та доповнень до показників селищного бюджету на 2021 рік
         Додаток 1         Додаток 2         Додаток 3         Додаток 4         Додаток 5 

Про затвердження Програми технічного і фінансового забезпечення, удосконалення та розвитку системи централізованого оповіщення і зв’язку Красненської  територіальної громади на 2021 рік
          Додаток 1          Додаток 2

Про внесення змін та доповнень до рішення  Красненської селищної ради від 23 грудня 2020 р. № _22_«Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області 8 скликання»
          Додаток 1

Про звернення до голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака та директора регіональної філії «Львівська залізниця» Юрія Іщука щодо проблеми зупинки приміського поїзда Рівне-Львів № 804Ш
          Додаток 1

Про звернення до Прем’єр-міністра України Д. Шмигаля, Міністра інфраструктури України О. Кубракова щодо скасування постанови Кабінету Міністрів України від 29.03.2021 №277 «Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України»
         Додаток 1

Про затвердження  Програми локалізації та недопущення поширення борщівника Сосновського на території Красненської територіальної громади на 2021 рік
          Додаток 1

Про затвердження Програми створення та забезпечення функціонування системи збирання та утилізації побутових хімічних джерел струму (батарейок, люмінесцентних ламп) в Красненській територіальній громаді на 2021-2025 роки
        Додаток 1

Про затвердження Положення про Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області в новій редакції
         Додаток 1

Про затвердження Положення про відділ соціального захисту населення  Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області 
         Додаток 1

Про  звільнення директора  та призначення виконуючого обов’язки директора дитячо-юнацької спортивної школи «Авангард» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про затвердження Статуту Красненського селищного комунального підприємства в новій редакції
          Додаток 1

Про Положення про помічника-консультанта депутата Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
          Додаток 1

Про затвердження Програми енергозбереження та енергоефективності Красненської територіальної громади на 2021-2026 роки
          Додаток 1          Додаток 2          Додаток 3

Про затвердження Програми проведення конкурсу проєктів місцевих ініціатив у Красненській територіальній громаді на 2021 рік

Про затвердження Цільової Програми  розвитку фізичної культури  і  спорту в Красненській територіальній громаді на період  2021-2025 рр.
          Додаток

Про виділення коштів на співфінансування проєктів місцевих ініціатив у 2021 році
           Додаток 1           Додаток 2           Додаток 3

Про скликання 8-ї чергової сесії VIII скликання

Про внесення змін до Програми про фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах Красненської територіальної громади Золочівського району Львівської області на 2021 рік
           Додаток 1

Про внесення змін та доповнень до показників селищного бюджету на 2021 рік
           Додаток 1           Додаток 2           Додаток 3           Додаток 5

Про порядок денний сьомої позачергової сесії Красненської селищної ради восьмого скликання

Про скликання 7-ї позачергової сесії VIII скликання

«Про внесення змін до показників селищного бюджету Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік»

Про прийняття у комунальну власність та передачу відділу освіти, культури, розвитку туризму молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області автобусів.
           Додаток 1           Додаток 2

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Спільник Михайлу Олексійовичу для ведення селянського/фермерського/ господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр.Вороновської Марії Михайлівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр.Вороновської Оксани Володимирівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр.Кук Стефанії Іванівни для ведення особистого селянського господарства.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр.Кук Стефанії Іванівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Кошіль Галині Любомирівні для ведення товарного с/г виробництва.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр..Гулці Володимиру Володимировичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Кметь Марії Михайлівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр.Осиці Михайлу Ярославовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про уточнення розмірів площі та конфігурації земельної ділянки гр. Зварич Марії Петрівни.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)гр. Стефанишину Андрію Володимировичу для ведення товарного с/г виробництва.

Про розроблення детального плану території земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул.Над Лугом в смт.Красне Золочівського району Львівської області.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Красненської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт. Красне по вул. Привокзальна.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Красненської селищної ради для будівництва та обслуговування будівель торгівлі в смт. Красне по вул. Привокзальна.

Про затвердження проекту землеустрою,щодо відведення земельної ділянки із зміною цільового призначення.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо проведення інвентаризації земель комунальної власності

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Ващишин Зеновії Теодорівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Карцеву Сергію Геннадійовичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Стельмах Мирославі Богданівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Паславській Олені Володимирівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Височанській Мар’яні Тарасівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Середі Юрію Любомировичу для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про прийняття земельних ділянок з державної в комунальну власність

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ТзОВ «Оператор газотранспортної системи України» Бібрському лінійному виробничому управлінню магістральних газопроводів.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у постійне користування ТзОВ «Оператор газотранспортної системи України» Бібрському лінійному виробничому управлінню магістральних газопроводів.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території Красненської селищної ради (за межами населеного пункту) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва гр. Паньків Тамарі Василівні

Про звернення депутатів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
          Додаток 1

Про звернення депутатів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
          Додаток 1

Про звернення депутатів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
          Додаток 1

Про зміну назви та затвердження Статуту дитячо-юнацької школи «Авангард» в новій редакції
          Додаток 1

Про внесення змін та доповнень до селищного бюджету Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік
          Додаток 5

Про внесення змін та доповнень до показників селищного бюджету 2021 рік
           Додаток 1,2,3,4

Про внесення змін та доповнень ро рішення Красненської селищної ради від 23грудня 2020 року № 22 «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області 8 скликання»

Про затвердження Комплексної Програми «Інформаційно-аналітичної роботи в інтересах органів державної влади та управління, протидії проявам терористичного характеру та організованій злочинній діяльності і корупції на території Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на 2021 рік»
           Додаток 1

Про затвердження передавального акту Задвір’янської сільської ради

Про затвердження передавального акту Куткірської сільської ради

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2021 рік
           Додаток 1

Про затвердження Програми підтримки ГО «Буська районна Спілка політичних в’язнів та репресованих України» і патріотичного виховання молоді на 2021-2025рр.
            Додаток 1

Про затвердження заступника Красненського селищного голови по виконавчій роботі

Про внесення змін та доповнень до рішення Красненської селищної ради від 16грудня 2020 року №6 «Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради селищної територіальної громади на 2021 рік»
            Додаток 1

Про скликання 4 чергового засідання 6 сесії VIII скликання

Про порядок денний ІІI позачергового пленарного засідання шостої сесії Красненської селищної ради восьмого скликання

Про передачу  земельної ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р.

Про передачу  земельної ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р

Про передачу  земельної ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р

Про передачу  земельної ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р

Про скликання ІІІ-го позачергового засідання 6 сесії VIII скликання

Про порядок денний другого пленарного засіданняшостої сесії Красненської селищної ради восьмого скликання

Про внесення змін до рішення Красненської селищної ради № 37 від 22 квітня 2010 року «Про затвердження положення Про конкурсний відбір суб’єкта оціночної Діяльності у сфері оцінки земель»
             Додаток

Про звернення до голови правління АТ «Укрзалізниця» Володимира Жмака та директора регіональної філії «Львівська залізниця» Юрія Іщука щодо проблеми відміни окремих маршрутів приміських поїздів
             Додаток 1

Про прийняття земельних ділянок з державної в комунальну власність

Про  затвердження проекту землеустрою,щодо відведення земельної Ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р.

Про  затвердження проекту землеустрою,щодо відведення земельної Ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р.

Про  затвердження проекту землеустрою,щодо відведення земельної Ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р.

Про  затвердження проекту землеустрою,щодо відведення земельної Ділянки в оренду гр..Папроцькому Д.Р.

Про надання дозволу на виготовлення проектно-кошторисної документації

Про затвердження передавального акту Балучинської сільської ради

Про затвердження передавального акту Мармузовицької сільської ради

Про затвердження передавального акту Бортківської сільської ради

Про затвердження передавального акту Утішківської сільської ради

Про затвердження передавального акту Сторонибабської сільської ради

Про затвердження Програми «Боротьба зі злочинністю та зміцнення правопорядку на території Красненської територіальної громади на 2021 рік»
          Додаток

Про затвердження звітів сільських рад «Про виконання сільських бюджетів за 2020 рік»

Про затвердження статуту Красненської селищної територіальної громади
          Додаток 1       Додаток 2       Додаток 3       Додаток 4       Додаток 5

Про скликання другого пленарного засідання VI сесії VIII скликання Красненської селищної ради

Про поновлення договору оренди землі

Про припинення сільських виборчих комісій

Про внесення змін у детальний план території в смт. Красне по вулиці Михайлівська

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр.Пришляк Ігорю Івановичу.

Про  затвердження детального плану території земельної ділянки для індивідуального гаражництва по вул.Біч.Залізничній в смт. Красне

Про прийняття земельних ділянок з державної в комунальну власність

Розгляд клопотання Львівської філії КРРТ.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Дзяйло Оксани Петрівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Скалоцького Ярослава Михайловича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд.

Про розроблення детального плану території земельної ділянки для ведення індивідуального гаражництва  в смт. Красне по вул.І.Франка

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Уштана Володимира Васильовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) по передачі у власність  для ОСГ гр. Гемі Оксані Михайлівні.

Про застосовування кошторисної заробітної плати при створенні нового об’єкта, реконструкції, розширенні, технічному  переоснащенні  існуючого тощо.

Про внесення змін до персонального складу постійних депутатських комісій Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про встановлення батьківської плати за харчування дітей в  закладах дошкільної освіти Красненської селищної ради.

Про дострокове припинення повноважень заступника селищного голови з питань діяльності виконавчого комітету Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про внесення змін до рішення від 15 січня 2021 року «Про затвердження Положення про відділи та сектори виконавчих органів Красненської селищної ради»
           Додаток 1

Про внесення змін до рішення №12 від 16.12.2020р. «Про початок процедури реорганізації юридичних осіб – сільських рад, розміщених поза адміністративним центром Красненської селищної територіальної громади»
            Додаток 1        Додаток 2

Про виконання  Красненського селищного бюджету за 2020 рік

Про скерування вільного залишку коштів селищного бюджету, який утворився на 01.01.2021 року

Про порядок денний шостої сесії Красненської селищної ради восьмого скликання

Про відміну рішення Красненської селищної ради

Про внесення змін до рішення № 22 від 23.12.2020року «Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Красненської селищної ради Золчівського району Львівської області 8 скликання»

Про внесення змін до рішення «Про зміну назви комунальної установи «Місцева пожежна команда»
        Додаток 1

Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги членам ГО «Буська районна спілка політичних в’язнів та репресованих України» у 2021 рік
          Додаток 1

Про внесення змін та доповнень до рішення Красненської селищної ради від 16 грудня 2020 р. № _6_«Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради селищної територіальної громади на 2021 рік»
          Додаток 1

Про затвердження «Програми розвитку культури Красненської територіальної громади на 2021 рік».
         Додаток 1

Про затвердження Програми відновлення, збереження національної пам’яті, проведення офіційних та протокольних заходів та відзначення державних свят у Красненській селищній територіальній громаді на 2021-2025 роки.
            Додаток 1

Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021-2023 роки
            Додаток 1

Про внесення змін та доповнень до  Комплексної програми соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю Красненської територіальної громади Золочівського району у 2021-2025роках».
             Додаток 1

Про затвердження  переліку послуг та Інформаційих і технологічних карток адміністративних послуг відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красненської селищної ради
             Додаток 1            Додаток 2

Про утворення відділу «Центр надання адміністративних послуг» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області та затвердження.

Про скерування вільного залишку коштів селищного бюджету Красненської територіальної громади, який утворився на 01.01.2021 року

Про внесення змін до показників селищного бюджету Красненської територіальної громади на 2021 рік

Про внесення змін до рішення від 28.01.2021 № 78 «Про внесення змін та доповнень до рішення від 23 грудня 2020 року № 17 «Про селищний бюджет Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік»
              Додаток 1

Про затвердження Програми розвитку культури Красненської територіальної громади на 2021 рік
               Додаток 1

Про вступ до Обласної асоціації місцевих рад «Ради Львівщини»

Про затвердження Положення про виконавчий комітет Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
            Додаток 1

Про затвердження «Програми розвитку пласту національної скаутської організації України станиці Красне на 2021-2025 рік»
              Додаток 1

Про затвердження секретаря виконавчого комітету Красненської селищної ради селищної територіальної громади

Розпорядження Про скликання 6 сесії VIІІ скликання

Про уточнення розмірів площі та конфігурації земельної ділянки гр. Вороновського Богдана Романовича

Про розроблення детального плану території земельної ділянки для ведення індивідуального гаражництва в смт. Красне по вул. О.Кобилянської.  

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Веняміновій Роксолані Степанівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд. 

Про звернення депутатів Красненськоїселищної ради доВерховної ради України, Президента УкраїнитаКабінету Міністрів України щодо збільшення видатків на виплату пільг і житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу у зв’язку з підвищенням тарифів на житлово-комунальні послуги

Про внесення змін до складу постійних депутатських комісій Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про дострокове припинення повноважень депутата Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про затвердження Положення про Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
          Додаток 1

Про затвердження Комплексної програми «Забезпечення роботи медичної комісії при Буському територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки під час призову та прописки громадян і при проведенні медичних оглядів відповідних категорій військовозобов’язаних на 2021 рік»
          Додаток 1

Про затвердження Комплексної програми «Пільгове медичне забезпечення учасників АТО та ООС, учасників Революції Гідності, що отримали статус інваліда війни та ветеранів війни в Афганістані на 2021-2025 роки»
           Додаток 1

Про затвердження Комплексної програми Фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства Буської міської ради «Буська центральна районна лікарня» на 2021-2025роки
            Додаток 1,      Додаток 2

Про внесення змін та доповнень до рішення Красненської селищної ради від 16 грудня 2020 р. № _6_«Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради селищної територіальної громади на 2021 рік»
            Додаток 1

Про зміну назви комунальної установи «Місцева пожежна команда»
            Додаток 1

Про затвердження тимчасової структури штатного розпису сільських рад, які увійшли до складу Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
            Додаток 1

Про внесення змін та доповнень до рішення №14 від 16.12.2020року«Про затвердження Положення про старосту села (сіл) Красненської селищної територіальної громади з адміністративним центром у селищі Красне»
            Додаток 1

Про затвердження Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Красненської селищної ради на 2021 рік
 
            Додаток 1,      Додаток 2

Про внесення змін та доповнень до рішення № 8 від 16.12.2020 року «Про створення фінансового відділу Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області та затвердження Положення про нього»
              Додаток 1

Про здійснення повноваженьу сфері державної реєстрації

Про внесення змін та доповнень до рішення від 23 грудня 2020 року № 17 «Про селищний бюджет Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 рік»

Про входження до складу засновників, зміни назв, затвердження Статутів дошкільних закладів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про затвердження Цільової програми проведення громадських робіт Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
              Додаток 1

Про затвердження Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки та захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру Красненської селищної ради на 2021 рік
              Додаток 1      Додаток 2

Розпорядження Про скликання 5 сесії VIІІ скликання  №13 

Про відміну рішення сесії Красненської селищної ради.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Ференс  Ольги Дмитрівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Смаги Ігоря Степановича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Іванціва Сергія Миколайовича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо зміни цільового призначення земельної ділянки комунальної власності в смт. Красне Золочівського району Львівської області по вулиці Ів. Франка, 2/а.

Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної власності під об’єктом адміністративного приміщення Красненської селищної ради в смт. Красне Золочівського району Львівської області по вулиці Ів. Франка,5.

Про внесення змін до рішення №12 від 16.12.2020р. «Про початок процедури реорганізації юридичних осіб – сільських рад, розміщених поза адміністративним центром Красненської селищної територіальної громади».

Про внесення змін та доповнень до рішення Красненської селищної ради від 16 грудня 2020 р. № _6_«Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради селищної територіальної громади на 2021 рік».
              Додпток 1

Про внесення змін та доповнень до рішення № 7 від 16.12.2020року «Про створення відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області та затвердження Положення про нього».
              Додаток 1

Про покладання обов’язків вчинення нотаріальних дій; державної реєстрації актів цивільного стану (народження, смерть, шлюб); здійснення обліку та зберігання бланків свідоцтв.

Про входження до складу засновників, зміни назв, затвердження Статутів і Положень загальноосвітніх закладів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.

Про затвердження Програми про фінансування видатків компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян усіма видами транспорту загального користування на приміських та міжміських маршрутах Красненської територіальної громади Золочівського району Львівської області на 2021 рік .
              Додаток 1

Про затвердження Програми формування Податкової культури у Красненській територіальній громаді на 2021-2024 роки.
                Додаток 1

Про затвердження на посаду старости Мармузовицького старостинського округу.

Про затвердження на посаду старости Задвір’янського старостинського округу.

Про прийняття у комунальну власність Красненської селищної територіальної громади майна спільної власності територіальних громад Золочівського району.

Про приведення назви Красненської селищної ради у відповідність до чинного законодавства.

Про затвердження Положення про відділи та сектори виконавчих органів Красненської селищної ради.
              Додаток 1,    Додаток 2,    Додаток 3,    Додаток 4,    Додаток 5,   Додаток 6,    Додаток7.

Про затвердження комплексної Програми соціального захисту населення Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 - 2023 роки.
                Додаток 1.

Про затвердження комплексної Програми соціального захисту та реабілітації осіб з інвалідністю Красненської територіальної громади Золочівського району на 2021 – 2023 рік.
                Додаток 1.

 Про затвердження Програми підтримки та розвитку комунальної організації Редакція Буського районного радіомовлення 2021 -2025 роки.
              Додаток 1.

Про затвердження Програми фінансового забезпечення комунальної установи «Місцева пожежна команда» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області (с.Бортків).
              Додаток 1.

Про затвердження Програми покращення умов обслуговування та надання адміністративних послуг громадянам-жителям Красненської селищної громади Золочівського району Львівської області на 2021 -2023 роки
              Додаток 1.

Про затвердження Програми створення резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків Красненської селищної ради на 2021 - 2023 роки
              Додаток 1.

Про затвердження Програми створення резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та їх наслідків Красненської селищної ради на 2021 - 2023 роки.
            Додаток 1.

Про затвердження Програми утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Красненської територіальної громади на 2021-2025 роки
              Додаток 1 Додаток 2.

Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської територіальної громади на 2021-2025 роки
              Додаток 1 Додаток 2.

Про затвердження Програми підтримки громадян – жителів Красненської територіальної громади, які підуть служити на військову службу за контрактом до Збройних сил України у період з 2021-2023 рр.
              Додаток 1

Про затвердження Програми «Дитяче харчування» на 2021-2022р.р.
              Додаток 1.

Про затвердження Програми утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури Красненської територіальної громади на 2021-2025 роки
              Додаток 1 Додаток 2.

Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Красненської територіальної громади на 2021-2025 роки.
              Додаток 1 Додаток 2.

Про затвердження Плану роботи Красненської селищної ради на 2021 рік
              Додаток 1.

Про затвердження Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам Красненської селищної територіальної громади у 2021-2025 роках.
              Додаток 1.

Розпорядження Про скликання 4 сесії VIІІ скликання  №1 

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр. Якубовського Ігоря Дмитровича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про  прийняття у комунальну власність Красненської селищної ради  майна спільної власності територіальних громад Золочівського району(заклади охорони здоров’я)

Про  прийняття у комунальну власність Красненської селищної ради  майна спільної власності територіальних громад Золочівського району(бібліотеки)

Про внесення змін до складу постійних депутатських комісій Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області

Про затвердження персонального складу виконавчого комітету Красненської селищної ради 8 скликання

Про затвердження заступника селищного голови з питань діяльності виконавчих органів по гуманітарних питаннях

Про  вступ Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області до складу засновників дитячо-юнацької школи «Авангард»

Про внесення змін та доповнень до рішення Красненської селищної ради від 16 грудня 2020 р. № 6«Про затвердження структури та штатного розпису апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради селищної територіальної громади на 2021 рік»

Про виплату сільському голові Бортківської сільської ради, що реорганізовується та розміщена поза адміністративним центром Красненської селищної територіальної громади, середньої заробітної плати на період його працевлаштування

Про виплату секретарю Бортківської сільської ради, що реорганізовується та розміщена поза адміністративним центром Красненської селищної територіальної громади, середньої заробітної плати на період її працевлаштування

Про виплату колишньому секретарю Красненської селищної ради, середньої заробітної плати на період її працевлаштування

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр. Антонишину Михайлу Васильовичу.

Розгляд заяв громадян на виділення земельної  ділянки.

Про надання дозвл2олу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр. Петрів Наталії Євгенівні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд гр. Кудренко Тетяні Анатоліївні.

Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд гр. Цап Ігорю Антоновичу.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Мудрик Галині Петрівні для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Забродського Анатолія Костянтиновича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд.

Додаток 1 Структура та штатний розпис апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради селищної територіальної громади на 2021 рік

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Хипти Ярослави Степанівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Предко Марії Петрівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Предко Марії Петрівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Миляновського Івана Михайловича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж  земельної ділянки  в натурі (на місцевості) гр.Брояновської Ольги Ярославівни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель  та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Кубіцького Володимира Володимировича для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд.

Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення у приватну власність земельної ділянки гр. Бляхарської Олени Юріївни для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських  будівель та споруд.

Про розроблення детального плану території земельної ділянки для індивідуального гаражництва по вул. Біч Залізнична в смт. Красне

Про внесення змін до  детального плану території земельної ділянки

Лист Щодо явки депутата на сесійне засідання

Про розірвання договору сервітутного землекористування.

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь