Стратегія розвитку Красненської територіальної громади

Опитування:        Результати опитування мешканців
Результати опитування підприємців

Шановний мешканцю громади! В рамках розробки Стратегічного Плану розвитку Красненської ТГ на 2021-2031 рр. Робоча група Стратегічного планування проводить це опитування для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку нашої громади! Шановний підприємцю! В рамках розробки Стратегії розвитку Красненської громади на 2021-2031 рр. Робоча група проводить це опитування з метою оцінки підприємницького клімату в громаді, для визначення основних проблем, які, на Вашу думку, існують в громаді та перспектив її розвитку на майбутнє. Ваша думка для нас є важливою та обов’язково буде врахована при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку ! Заздалегідь дякуємо за Ваш час і рекомендації!

Останні події:

Красненська громада розпочала роботу над створенням власної Стратегії

Кожен мешканець населеного пункту має унікальну можливість приєднатися до створення Стратегії –важливого документа, який стане визначальним для подальшого перспективного розвитку громади.

18:31:21 29.09.2021

Спільна праця над розробкою Стратегії громади

Сьогодні під головуванням селищного голови Романа Фурди відбулось засідання розширеної робочої групи по розробці стратегії розвитку Красненської територіальної громади.

18:32:51 13.09.2021