Відділ земельних відносин та екології

Графік режиму роботи:

Понеділок-Четвер з 9:00 до 18:00 год.
П'ятниця - з 9:00 до 17:00 год.

email: zem.krasne@ukr.net
----------------------------------

Фото без описуНачальник відділу:
ТРОЦЬ Любомир Васильович

Головні спеціалісти:
СЕРГЕЄВА Тетяна Степанівна
ЗЕЛЕНЮХ Людмила Павлівна

Комплексна програма підтримки та розвитку сільського господарства області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів

Інформуємо, що у 2024 році внесено зміни до Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства Львівської області в частині розвитку сільськогосподарських ягідних кооперативів. В межах Комплексної програми пропонується ветеранам та ветеранкам пройти відновлення та реабілітацію шляхом започаткування сільськогосподарського виробництва з вирощування ягідних культур через об’єднання у сільськогосподарські кооперативи.

10:19 15.04.2024

До уваги платників податку, орендної плати за земельні ділянки!

Красненська селищна рада Золочівського району Львівської області повідомляє про те, що 29 червня 2023 року рішенням 28 сесії УІІІ скликання №1072 було затверджено технічну документацію з нормативно грошової оцінки земель розташованих в межах  території Красненської територіальної громади, яка вступає в дію з 01.01.2024 року.

17:10 15.01.2024

Щодо фінансової підтримки у вигляді дотації за приріст поголів’я корів

Щодо фінансової підтримки у вигляді дотації  за приріст поголів’я корів по обласній Комплексній Програмі підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025роки у вигляді дотації за приріст поголів’я корів.

16:14 09.03.2023