ОГОЛОШЕННЯ !!! Проведення громадських слухань.

Керуючись ст. 13 Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Статуту Красненської територіальної громади Золочівського району Львівської області, затвердженого рішенням VI сесії VIII скликання (2-ге пленарне засідання) від 12 березня 2021 року №136, відбудуться громадські слухання на які будуть винесені наступні питання:

21:56:12 15.06.2021

До уваги мешканців Красненської територіальної громади!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 2 червня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення Львівщини сигналами цивільного захисту. Будуть увімкнені електросирени.

15:13:15 01.06.2021

Повідомлення щодо запобігання отруєння бджіл!!!

Приватне підприємство «Західний Буг», невідокремлений структурний підрозділ с.Мармузовичі (Андріївка) інформує про те, що з 3 червня 2021 року на території Красненської громади будуть проводитись роботи з обприскування посівів с/культур.

09:10:46 01.06.2021

Розпочинається вивіз сміття із маркованими мішками!

До уваги мешканців Красненської громади! З 1 червня розпочинається вивіз сміття із маркованими мішками Красненського комунального підприємства. Для того, щоб не створювати стихійні сміттєзвалища у населених пунктах та не наражатись на штрафи, долучайтесь до ефективного централізованого вивезення побутових відходів! Марковані мішки можна придбати у офісах-старост Мармузовицького та Задвір’янського старостинських округах, у діловодів в с.Утішків, с.Куткір та с.Балучин, або здійснити платіж у найближчому поштовому відділенні чи через Приват 24. Реквізити:

09:10:33 31.05.2021

Недопустіть терористичних актів, диверсій та надзвичайних подій!

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!      З метою недопущення терористичних актів, диверсій та надзвичайних подій, просимо Вас бути пильними.   Якщо у Ваше поле зору потрапили особи, які проявляють необґрунтований інтерес до військових об’єктів, об’єктів транспортної інфраструктури, підприємств, будівель органів влади та управління, а також сторонні підозрілі предмети, просимо терміново повідомляти за телефоном:

09:54:53 28.05.2021

Варто знати

Буська районна філія Львівського обласного центру зайнятості інформує : "Урядом України прийнято постанову від 21.04.2021 року №397 "Деякі питаня сприяння економічній самозайнятості малозабезпечених сімей", яка набирає чинності з 1 січня 2022 року.

23:40:52 27.05.2021

Щодо проведення діагностики та гідравлічного випробування нафтопроводу!!!

ПрАТ «ФІРМА «НАФТОГАЗБУД» повідомляє Вас про те, що до 30 травня буде проводитись діагностика та гідравлічне випробування нафтопроводу по об’єкту «Капітальний ремонт І-ої черги лінійної частини нафтопроводу «Броди-Держкордон» з заміною труби Ду500 на ділянці км 37,3 – км 63,5».

22:12:36 25.05.2021