Kонкурс проєктів місцевих ініціатив.

До уваги мешканців Красненської територіальної громади! Красненська селищна рада запрошує ініціативні групи (від 5 і більше осіб) територіальної громади взяти участь конкурсі проєктів місцевих ініціатив.

21:44:22 20.09.2021

Красненська селищна рада звертається до небайдужих жителів територіальної громади

Оголошуємо збір одягу, взуття, побутової техніки, засобів особистої гігієни, меблів, постільної білизни, тюлів та інших речей потрібних в побуті для дітей, які виховуються в сім`ях, які перебувають в складних життєвих обставинах та проживають на території Красненської територіальної громади.

20:43:17 15.09.2021

ТзОВ «АГРОСЕТОН» інформує

ТзОВ «АГРОСЕТОН» інформує, що по території Красненської ТГ, а саме в с. Балучин, нашим господарством буде проводитись обприскування оз. ріпака препаратом Аделіт. Обприскування буде середа 15.09.2021р  та четвер 16.09.2021р  (в залежності від погодних умов).

20:34:02 14.09.2021

Оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади

ОГОЛОШЕННЯ УВАГА !   КОНКУРС !       Відповідно до Кодексу законів про працю України, рішення селищної ради від 12 серпня 2021 року № 456  «Про затвердження структури  апарату управління та виконавчих органів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на 2021 рік», розпорядження Красненського селищного голови №204 від 16.08.2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення тимчасової вакантної посади секретаря-діловода» , оголошується конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади секретаря-діловода загального відділу забезпечення роботи виконавчого комітету та старостинських округів Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області на період  відпустки для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку основного працівника.       Документи подаються за адресою: смт. Красне, вул. Івана Франка, 2а, Золочівського району Львівської області впродовж п’яти робочих днів з дня опублікування даного оголошення на офіційному сайті Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області https://krasne-rada.gov.ua.      Деталі див. на сайті.       Селищний  голова                                                                                   Роман ФУРДА

20:12:59 16.08.2021

Красненська селищна рада оголошує конкурс для проєктів місцевих ініціатив

Метою конкурсу є сприяння громадським організаціям сіл та селища Красне у вирішенні місцевих проблем і створенні умов для сталого соціально-економічного розвитку шляхом проведення Конкурсу проєктів місцевих ініціатив (далі – Конкурс), відповідно до пріоритетних напрямів Конкурсу з їх дофінансуванням за рахунок коштів місцевого бюджету.

09:08:26 16.08.2021

Краснянський елеватор відділення філії ТОВ "Захід-Агро МХП" запрошує на роботу:

Начальника виробництва (смт. Красне, Львівщина) Обов’язки: • управління виробничим процесом елеваторного комплекс; • організація ефективної роботи технологічного персоналу; • ведення обліку зерна та основних засобів; • ведення звітності; Вимоги: • знання технологій елеваторного виробництва; • вміння організовувати виробничий процес; • управлінський досвід; • організаторські здібності; • бажання розвиватися і вчитися; • просунутий користувач ПК, бажано - 1С.

16:52:28 13.08.2021