Повідомлення про обробки від Апогей-агро

У період 16-17 червня у нічні години ТОВ “Апогей агро” буде проводити обробку посівів ярої пшениці на території Красненської територіальної громади (с. Куткір) наступними препаратами:

11:14:18 14.06.2022

Про безоплатну консультаційно-правову підтримку співробітникам переміщених українських закладів вищої освіти і наукових установ, які постраждали внаслідок агресії російської федерації

Інститут економіко-правових досліджень імені В.К. Мамутова НАН України у коаліції з ГО «Асоціація вчених – внутрішньо переміщених осіб» та Українським координаційним центром з підвищення правової освіти населення на базі Ресурсного Центру соціально-правової та професійної підтримки співробітників переміщених ЗВО/наукових установ, створеного за підтримки офісу Ради Європи в Україні реалізують програмну ініціативу «Правова підтримка співробітників переміщених закладів вищої освіти та наукових установ України, які постраждали внаслідок агресії російської федерації».

10:21:37 09.06.2022

День вишиванки

Запрошуємо усіх, у четвер 19 травня, долучитися до патріотичного флешмобу "ОРНАМЕНТ НАЦІЇ" .

09:34:21 18.05.2022

ФГ "Бортків" буде проводити обробку посівів озимого ріпаку

В період з 16 по 17 травня ФГ "Бортків" буде проводити обробку посівів озимого ріпаку поблизу сіл Бортків та Скнилів препаратами: інсектицидом "Біскайя" (тіаклоприд - 240 г/л); "Асистент" (ацетаміприд, 200 г/кг); фунгіцидом "Альтерно" (метконазал 80 г/л., піраклостробін 130 г/л.).

16:28:09 16.05.2022