Оголошення

На виконання рішення Красненської селищної ради від 17 серпня 2023 року №1094 «Про проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області «Красненська міська лікарня» Красненська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області «Красненська міська лікарня»,  відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року №1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» (далі – Порядок).

12:11:12 23.08.2023

Про проведення громадського обговорення щодо перейменування назви вулиці в смт.Красне

Красненська селищна рада інформує про початок проведення громадського обговорення пропозиції щодо перейменування назви вулиці Волошкова в смт.Красне Золочівського району Львівської області.

17:31:11 19.09.2022

Громадське обговорення Концепції соціально-економічної адаптації Львівщини до умов воєнного стану і стратегічних напрямів економічного відродження на післявоєнний період

Широкомасштабне вторгнення російських військ на територію України, а згодом ведення повномасштабних бойових дій, завдало чималу шкоду як економіці країни загалом, так і окремим її регіонам.

16:40:01 21.08.2022