Вороновський Степан Олегович

Дата і рік народження: 15 квітня 2002 року

Звання: солдат

Посада: снайпер 2 розвідального відділення розвідального взводу 4 аеромобільного батальйону 77 ОАеМБр

Дата і місце загибелі: 23 січня 2023 року

Місце поховання: село Утішків (Красненська ТГ)

Степан народився у с.Утішків, де закінчив 9 класів місцевої школи. Після чого вступив в Калушський політехнічний коледж, який завершив у 2021 році. Після випуску пішов на строкову службу, а згодом підписав контракт зі Збройними силами України. З дитинства мріяв бути військовим. Цікавився історією, любив рибалити.

З перших днів повномасштабного вторгнення хлопець разом із побратимами воював проти окупантів, захищаючи рідну країну.

Степан Вороновський загинув під час виконання бойового завдання поблизу селища Красна Гора на Донеччині. Захисник отримав смертельні поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу.

Посмертно солдат Вороновський С.О., позивний «Ворон», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

У Героя залишилися батьки та сестра.