Вороновський Степан Олегович

Фото без описуСТЕПАН ОЛЕГОВИЧ ВОРОНОВСЬКИЙ
15.04.2002-23.01.2023
с.Утішків

Степан народився у с.Утішків, де закінчив 9 класів місцевої школи. Після чого вступив в Калушський політехнічний коледж, який закінчив у 2021 році. Після випуску пішов на строкову службу, а згодом підписав контракт зі Збройними силами України. З дитинства мріяв бути військовим. Цікавився історією, любив рибалити.

З перших днів повномасштабного вторгнення хлопець разом із побратимами воював проти окупантів, захищаючи рідну країну. Був снайпером у 77-й окремій аеромобільній бригаді.

Десантник Степан Вороновський загинув 23 січня 2023 року під час виконання бойового завдання поблизу селища Красна Гора на Донеччині. Захисник отримав смертельні поранення внаслідок ворожого артилерійського обстрілу. Нашому воїну назавжди – 20! Поховали молодого воїна у рідному селі Утішків.

Посмертно солдат Вороновський С.О., позивний «Ворон» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.

У Героя залишилися батьки та сестра.