Колтун Тарас Петрович

Фото без описуТАРАС ПЕТРОВИЧ КОЛТУН
21.10.1979-14.09.2023
с.Полоничі

Тарас народився в с.Полоничі, де навчався і закінчив місцеву школу. Здобув середню освіту Львівському ПТУ №26 за фахом автослюсар. Прийшов строкову службу в Збройних Силах України. У мирному житті працював на виробництві Львівської кондитерської фабрики «Світоч».

Під час повномасштабної вторгнення росії в Україну чоловік поповнив лави ЗСУ та став на захист держави від ворога. Службу проходив в 128-й гірсько-штурмовій бригаді на посаді кулеметника. Разом з побратимами мужньо і гідно виконував бойові завдання. Воював на території Херсонської, Донецької і Запоріжської областей.

Тарас був світлою і щирою людиною. Любив життя, людей, свою роботу та країну. Він був коханим чоловіком, турботливим батьком, люблячим сином і справжнім другом. Завжди готовий прийти всім на допомогу, коли б його не попросили.

Солдат Тарас Колтун  загинув 14 вересня 2023 року під час виконання службових обов’язків біля села Юрківка Запорізької області.

Поховали Тараса у рідно селі Полоничі з усіма військовими почестями.

У захисника залишилися батьки, дружина, двоє синів, брат, рідні та друзі.