Цивільний захист населення

Документи Красненської селищної ради, пов'язані з цивільним захистом населення

Рішення ради №85 «Про входження до складу засновників, зміну назви та затвердження Положення комунальної установи «Місцева пожежна команда»»

Рішення ради №59 «Про затвердження Програми фінансового забезпечення комунальної установи «Місцева пожежна команда» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області (с.Бортків)»

-----------------------------

Оголошення та повідомлення щодо цивільного захисту населення

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ НА КРИЗІ

Перебуваючи зимової пори на замерзлих водоймах: чи то рибалячи, чи то активно відпочиваючи, – потрібно пам’ятати правила поводження на льоду. Найбільш небезпечна крига – перша та остання: вона ще (або вже) не міцна.

16:59:17 22.12.2021

ПРАВИЛА ПОВОДЖЕННЯ З НОВОРІЧНОЮ ЯЛИНКОЮ

Її люблять діти і дорослі. Невимовну втіху приносить ялинка малятам. Але якщо не дотримуватись застережних заходів , весела чарівниця може затьмарити радість СВЯТА - ВИНЕКНЕННЯМ ПОЖЕЖІ.  Щоб цього не трапилось, при влаштуванні ялинки дотримуйтесь слідуючих правил пожежної безпеки :

16:42:47 22.12.2021

Дбати про безпеку дітей, навчати їх правильно поводити себе в екстремальних ситуаціях – актуальне завдання для всіх дорослих, адже діти – майбутнє нації. Зі свого боку рятувальники докладають максимальних зусиль, щоб попередити виникнення надзвичайних подій за участю молодого покоління: здійснюють активну інформаційно-роз’яснювальну роботу, зокрема, в закладах освіти; спілкуються про створення безпечного середовища для дітей з батьками та педагогами; а також долучаються до інших активностей за участю дітей.       Так 13 жовтня 2021 року інспекторським складом Золочівського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області було відвідано Красненський опорний заклад загальної середньої освіти I-III ступенів №1 Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області. До тижня знань безпеки життєдіяльності рятувальники нагадали малечі правила пожежної безпеки в школі та побуті, про заборону спалювання сухої рослинності, та які наслідку можуть призвести при порушенні цих правил.

15:00:04 13.10.2021

Шановні мешканці громади!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизованої системи централізованого оповіщення 22 вересня 2021 року у період з 14:50 до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення громади сигналам цивільного захисту.

17:29:11 20.09.2021