Цивільний захист населення

Документи Красненської селищної ради, пов'язані з цивільним захистом населення

Рішення ради №85 «Про входження до складу засновників, зміну назви та затвердження Положення комунальної установи «Місцева пожежна команда»»

Рішення ради №59 «Про затвердження Програми фінансового забезпечення комунальної установи «Місцева пожежна команда» Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області (с.Бортків)»

-----------------------------

Оголошення та повідомлення щодо цивільного захосту населення

Добровільна пожежна охорона - це ефективно!

Законом України “Про місцеве самоврядування України” та статтею 19 Кодексу цивільного захисту України визначено повноваження органам місцевого самоврядування у сфері організації заходів цивільного захисту, а саме - запобігання надзвичайним ситуаціям, захисту населення і територій від природних та техногенних загроз, реагування на надзвичайні ситуації та ліквідації їх наслідків.      На цей час понад 40 % усіх пожеж відбуваються у сільській місцевості, при цьому гинуть люди, завдаються значні збитки культурній спадщині, господарства несуть чималі втрати, а тому гостро стоїть питання організації гасіння пожеж у сільській місцевості, де існує велика кількість населених пунктів, час прибуття першого підрозділу в які перевищує максимально допустимі значення(20 хвилин).

15:06:32 28.04.2021

Семінар-нарада щодо надання методичної допомоги в частині організації заходів цивільного захисту

У вівторок, 30 березня 2021 року, в приміщенні адміністративної будівлі, яка розташована за адресою м.Буськ, вул.Львівська 2, працівниками Буського РВ ГУ ДСНС України у Львівській області буде проводитися семінар-нарада з керівництвом та старостами Буської та Красненських громад для надання методичної допомоги в частині організації заходів цивільного захисту з питань службової діяльності з організації реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру.

21:59:43 29.03.2021

Щодо інформування населення

У зв’язку із встановленням з 00.00 год 25 березня 2021 року «червоного рівня» епідемічної небезпеки на території Львівської області, о 10.00 години на території Красненської громади буде здійснюватися оповіщення населення через системи гучномовного обладнання щодо посилення карантинних обмежень, передбачених для «червоного» рівня епідемічної загрози.

18:31:06 24.03.2021

Шановні мешканці Красненської громади!

З метою перевірки рівня готовності територіальної автоматизовано системи централізованого оповіщення 17 березня 2021 року у період з 14:50 год. до 14:55 год. проводитиметься навчальне оповіщення населення області сигналам цивільного захисту.

18:35:31 16.03.2021