Задвір`янський старостинський округ

СТАРОСТА: МАРЦІНЯК ЕДУАРД СТЕПАНОВИЧ
ГОЛОВНИЙ СПЕЦІАЛІСТ: БАКАЙСА ХРИСТИНА ВОЛОДИМИРІВНА
                                                                   Графік режиму роботи:

Понеділок-Четвер з 9:00 до 18:00 год.                                              Контакти:
П'ятниця з 9:00 до 17:00 год.                                                            тел: +38(03264)22342

Роботи з благоустрою в селах Задвір’я та Богданівка

За дорученням селищного голови Романа Фурди та сприяння старости Задвір’янського старостинського округу Едуарда Марціняка, у населених пунктах Задвір’я та Богданівка, відбулися роботи з наведення чистоти, нового вигляду місцевості тощо.

16:42:46 24.04.2024

У с.Полоничі розпочався процес модернізації вуличного освітлення

Відсутність вуличного освітлення довгі роки для мешканців села Полоничі є болючою темою, особливо в осінньо-зимовий час. Зараз люди радіють, що це питання почалось вирішуватись. Попереду - дуже великий об'єм роботи, та, головне, проблема зрушилася з мертвої точки.

18:29:53 26.09.2023

У селі Задвір’я біля амбулаторії встановили огорожу і облаштовують авто та велопарковки

Територія медичного закладу майже не оновлювалася роками: відсутність огорожі, аварійні дерева, проблеми з стічною водою. Тому було прийнято спільне рішення селищного голови Романа Фурди, старости Едуарда Марціняка та лікаря Ольги Біжко розпочати благоустрій території, що біля місцевої амбулаторії.

19:54:47 07.08.2023

У селі Полтва розпочали відновлення вуличного освітлення

Понад 20 років освітлення вулиць у селі залишалося багаторічною мрією мешканців. Однак з утворенням громади та з ініціативи селищного голови Романа Фурди, процес відновлення запустився, адже вуличне освітлення у селі – це безпека транспортного руху, профілактика хуліганства, комфорт для кожного, хто змушений долати маршрути у темряві.

21:27:59 21.06.2023

Добро повернеться сторицею

На території Полтвівської філії І-ІІ ст. Задвір’янського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів завдяки приватному підприємству Західний Буг встановлено велосипедні стоянки, лавочки та смітники.

15:34:24 30.04.2023

Знесено обеліск «будьонівцям»

Обеліск солдатам Першої кінної армії «будьонівцям», що нагадує про битву в цій місцевості з польськими військами 1920 року сьогодні було знесено у с.Задвір’я за участі селищного голови Романа Фурди, старости Едуарда Марціняка, робочої групи з декомунізації Львівської ОДА та представника Золочівської РДА Тараса Думи.

12:21:29 28.04.2023

У селі Задвір’я збудують спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям

Цьогоріч у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини, яку реалізовує Управління молоді та спорту Львівської ОДА під керівництвом голови ОДА/ОВА Максим Козицький, заплановано облаштувати спортивний майданчик зі штучним (трав’яним) покриттям у селі Задвір’я.

08:07:28 10.04.2023