ЦНАП «Центр надання адміністративних послуг»

Працівники Положення РегламентПерелік послуг

Контакти:
тел: +380985182826
email: 44071992@mail.gov.ua

Графік режиму роботи
"Центру надання адміністративних послуг" Красненської селищної ради

Понеділок         Вівторок         Четвер          П'ятниця
з 9:00 до 18:00 год.
Середа з 09:00 до 20:00 год.

Години прийому:
Понеділок         Вівторок         Четвер          П'ятниця
з 9:00 до 16:00 год.
Середа з 09:00 до 18:00 год., без перерви на обід
Субота , Неділя - прийом не здійснюється

-----------------------------

Інформаційний стенд Красненського ЦНАПу

Важлива інформація для юридичних осіб!!!

ЗАТВЕРДЖЕНО ПОЛОЖЕННЯ ПРО ФОРМУ ТА ЗМІСТ СТРУКТУРИ ВЛАСНОСТІ 08 червня 2021 року за № 768/36390 Міністерством юстиції України зареєстровано наказ Міністерства фінансів України від 19 березня 2021 року № 163 «Про затвердження Положення про форму та зміст структури власності» (далі - Наказ про структуру власності).

11:30:08 16.06.2021

Спеціалісти Пенсійного фонду проводять у ЦНАП виїзні прийоми

В Центрі надання адміністративних послуг Красненської територіальної громади сьогодні відбувся виїзний прийом представників Пенсійного фонду України, який провів начальник Буського відділу обслуговування громадян №4 ГУ Пенсійного фонду України у Львівській області Олег Цимбор.

22:59:41 10.06.2021

Комплексна послуга «еМалятко» відтепер в ЦНАПі Красненської селищної ради

У відділі «Центр надання адміністративних послуг» Красненської селищної ради запроваджено надання комплексної послуги «еМалятко». еМалятко» — це сервіс, який дозволяє родинам уникнути бюрократії і швидко отримати необхідні послуги: державна реєстрація народження; визначення походження дитини; реєстрація місця проживання; призначення допомоги при народженні дитини; призначення допомоги на дітей, які виховуються у багатодітних сім’ях; реєстрація у Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків; визначення належності новонародженої дитини до громадянства України; внесення інформації про новонароджену дитину до Єдиного державного демографічного реєстру з присвоєнням унікального номера запису в ньому.

23:47:59 27.05.2021

Про роботу ЦНАПу за перші два місяці

Станом на 01 травня 2021 року працівниками ЦНАП Красненської селищної ради було прийнято та розглянуто 1030 заяв, щодо надання адміністративних послуг, з них:

23:32:54 13.05.2021

У Красненській громаді запрацював Центр надання адміністративних послуг

У колишній будівлі селищної ради почав функціонувати Центр надання адміністративних послуг, аби місцеві мешканці громади могли отримати необхідні послуги «на місці». Для створення Центру було здійснено реконструкцію інтер’єру приміщення, оснащено центр меблями та технікою зі спеціалізованим програмним забезпеченням.

12:42:15 25.03.2021