Микитюк Василь Дмитрович

Дата і рік народження: 5 лютого 1970 року

Звання: сержант

Посада: головний сержант-командир гармати артилерійського взводу артилерійської батареї артилерійського дивізіону.

Дата і місце загибелі: 10 лютого 2023 року, н.п. Затишшя (Запоріжська область)

Місце поховання: село Сторонибаби (Красненська ТГ).

10 лютого об 18:25 год. під час виконання бойового завдання противником було нанесено ураження позицій артилеріальної батареї артилерійського дивізіону в районі населеного пункту Затишшя Запоріжської області в результаті чого отримав осколкові поранення голови несумісні з життям.

Указом Президента України В.Зеленського №517/2023 від 24.08.2023 року Микитюка Василя Дмитровича (посмертно) нагороджено орденом «За мужність» ІІ ступеня.

27 березня 2024 року на черговій сесії Золочівської районної ради одноголосно депутати прийняли рішення «Про присвоєння звання «Почесний громадянин Золочівського району» (посмертно) – головному сержанту Микитюку Василю Дмитровичу, уродженцю с.Сторонибаби.