Петришин Василь Михайлович

Фото без описуВАСИЛЬ МИХАЙЛОВИЧ ПЕТРИШИН
14.01.1998-08.07.2023
с.Задвір'я

Василь народився у с.Задвір'я. Навчався та закінчив місцеву школу. Після завершення навчання поступив та успішно закінчив у Державний навчальний заклад "Ставропігійське вище професійне училище м. Львова», де здобув професію слюсар 2-го розряду.

У мирний час працював у ТОВ НВЛ «Електрон" на посаді слюсар з механічно складальних робіт. Однак поза робочий час не забував і про своє село та улюблене хобі – футбол, де був гравцем футбольного клубу «Задвір'я». Неодноразово був нагороджений грамотами, медалями, та кубками за успіхи у спорті. За що його дуже любили та поважали друзі, колеги та односельчани.

З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну з патріотичним духом прибув у військову частину, де проходив строкову службу для захисту від агресора (25.02.2022) у складі Національної Гвардії України. Перебуваючи на посаді старшого кулеметника (бронеавтомобіля) 3-го взводу розвідки спеціального призначення роти розвідки спеціального призначення військової частини 3029 був старшим солдатом. Беручи участь зі своїми побратимами при звільненні захоплених територій у Запоріжському напрямку, провівши декілька вдалих штурмових операцій та звільнивши території від окупантів за що був нагороджений орденами та учасником бойових дій.

Але, на превеликий жаль, 8 липня 2023 року близько 12 години під час ведення штурмових дій в районі н. п. Мала Токмачка прикриваючи свою групу отримав одиночне проникнення наскрізне вогнепальне кульове поранення голови.  В пам'яті рідних, знайомих, побратимів та близьких Василько на завжди залишиться тією патріотичною людиною, яка нікому не відмовить у допомозі, пораді та підтримці. Це була душа компанії як і на роботі, так і на відпочинку, і нажаль і на війні. Його оптимізм та щира усмішка завжди надихала усіх до кращого життя. Він був гордістю для своїх батьків, братів, сестер, бабусь, тіток та усіх рідних. У кожного у серці Він є був і буде Героєм, адже йому було і навіки залишилось 25. Поховали Героя у рідному селі Задвір'я на місцевому кладовищі.