Шмигельський Віталій Ігорович

Звання: солдат

Посада:

Дата і місце загибелі: 13 серпня 2022 року

Місце поховання: селище Красне (Красненська ТГ).

За тиждень до трагедії, під час виконання бойового завдання, він разом з побратимами потрапив у ворожу пастку. Трьох хлопців було поранено.

Віталій разом з іншими, винесли поранених з поля бою, за це йому дали триденну відпустку.

Віталій приїхав додому, відвідав рідню, могилу батька. Всі ці три дні провів з своїм маленьким синочком.

Віталій загинув як воїн, мужньо захищаючи нашу землю, нашу Україну, гідно виконуючи свій військовий та громадянський обов'язок, не шкодуючи своїх сил та життя.

Був гарним другом, просто добрим та людяним хлопцем. Але, на превеликий жаль, ця жорстока повномасштабна війна забрала його.

Указом Президента України В.Зеленського №483/2023 від 18.07.2023 року Шмигельського Віталія Ігоровича (посмертно) нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.