Відділ архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та благоустрою

Графік режиму роботи

Понеділок         Вівторок         Середа         Четвер         з 9:00 до 18:00 год.
П'ятниця - з 9:00 до 17:00

Графік прийому:
Вівторок         Четвер
з 9:00 до 13:00 год.

Працівники відділу:
Начальник відділу – головний архітектор
ВЛАДИКА Мар'яна Юріївна
Головний спеціаліст
ЦВИГУН Мар'яна Володимирівна

Контакти:
email: krasne.arh@gmail.com

-----------------------------

Новини та оголошення відділу:

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо "Проекту внесення змін в детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ів.Франка,1-А в смт.Красне Красненської селищної ради

«Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проекту внесення змін в детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд по вул. Ів.Франка,1-А в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області  з метою врахування громадських інтересів»

12:49:49 28.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок проведення містобудівного моніторингу населених пунктів Красненської селищної ради

Відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку. будівництва та житлово-комунального господарства України від 01.09.2011 №170 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України від 14.12.2021 №333), відділ містобудування та архітектури Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області інформує про початок обговорення проведення містобудівного моніторингу , з метою проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів Красненської селищної ради (смт.Красне, с.Андріївка, с.Балучин, с.Безброди, с.Богданівка, с.Задвір’я, с.Куткір, с.Мала Вільшанка, с.Острів, с.Острівчик-Пильний, с.Петричі, с.Полоничі, с.Полтва,с.Русилів, с.Сторонибаби,с.Утішків) на які розроблені генеральні плани, а також детальних планів територій (затверджених до 30.12.2023 року), та підготовки аналітичного звіту.

14:27:06 25.03.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ

Красненська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – Детальний план території земельної ділянки для будівництва та обслуговування виробничих приміщень в межах вул.Центральна в с.Андріївка Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області.

17:04:09 18.01.2024

ПОВІДОМЛЕННЯ про початок громадських слухань, щодо Проєкту детального плану території виробничого кварталу в районі вулиць Кобилянської О. та Заводська в смт.Красне Золочівського району Львівської області

Повідомлення про проведення громадських слухань щодо Проєкту детального плану території виробничого кварталу в районі вулиць Кобилянської О. та Заводська в смт.Красне Золочівського району Львівської області та проєкту звіту та супутніх документів про стратегічну екологічну оцінку до ДПТ

11:25:42 27.10.2023

ПОВІДОМЛЕННЯ

Красненська селищна рада повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки проєкту містобудівної документації – детальний план території виробничого кварталу в районі вулиць Кобилянської О. та Заводська в смт.Красне Золочівського району Львівської області.

10:04:21 10.10.2023

Повідомлення про початок громадських слухань щодо Проекту детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування скейт-парку по вул. Ів.Франка в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області з метою врахува

«Повідомлення про початок громадських слухань щодо Проекту детального плану території (ДПТ) для будівництва та обслуговування скейт-парку по вул. Ів.Франка в смт.Красне Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області  з метою врахування громадських інтересів»

10:16:33 28.09.2023