Коліжук Віктор Михайлович

Фото без описуВІКТОР МИХАЙЛОВИЧ КОЛІЖУК,
26.06.1979-04.11.2023
с.Полтва

Народився Віктор у с.Полтва Золочівського району. В 1994 році закінчив місцеву школу. В 1996 році закінчив ПТУ №31 м.Львів. Закінчив курси тракториста та водія.

27 червня 1997 році був призваний в армію. Служив у в/ч А1910 – командир відділення гранатометів, старший сержант.

26 жовтня 1998 році був звільнений в запас. У 2000 році отримав атестат про повну загальну середню освіту. Закінчив училище патрульно-постової служби і працював в міліції.

22 лютого 2003 році одружився і виховував двох дітей – дочку 2004 р.н. та сина 2008 р.н.

В останні роки їздив на заробітки.

23 листопада 2022 року був призваний до лав Збройних Сил України, де проходив військову службу у в/ч А4005.

04 листопада 2023 року загинув під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Степове Покровського району Донецької області.