Мережа
Перелік шкіл на території Красненської громади
№ п/п | ШКОЛА | П.І.Б директора школи | |
1 | Красненський ОЗЗСО І-ІІІ ст.№1 | Чиж Ірина Іванівна | |
2 | НВК «Петричівська ЗОШ І-ІІ ст. філія ОЗЗСО Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1» | Петришин Світлана Григорівна | |
3 | НВК «Балучинська ЗОШ І-ІІ ст. філія ОЗЗСО «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1» | Цюман Марія Володимирівна | |
4 | НВК «Острівецька ЗОШ І філія ОЗЗСО «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 | Гулка Мирослава Миколаївна | |
5 | НВК «Куткірська ЗОШ І-ІІ ст. філія ОЗЗСО «Красненська ЗОШ І-ІІІ ст.№1 | Комарницька Анжела Мечеславівна | |
6 | Сторонибабський ЗЗСО І-ІІІ ст. | Мартиняк Борис Васильович | |
7 | Красненська ЗЗСО І-ІІІ ст. №2 | Волос Ірина Володимирівна | |
8 | Задвір’янський ОЗЗСО І-ІІІ ст. | Максимів Антін Степанович | |
9 | Полоницька філія Задвір’янського ОЗЗСО І-ІІІ ст. | ||
10 | Полтвівська філія Задвір’янського ОЗЗСО І-ІІІ ст. | Стецюра Галина Євгенівна | |
11 | НВК «Андріївська ЗОШ І-ІІІ ст.» | Теодоровський Павло Йосипович | |
12 | ЗЗСО «Скнилівська ЗОШІ-ІІ ст.» | Штохман Ольга Романівна | |
13 | ЗЗСО «Бортківська ЗОШ І-ІІ ст.» | Кутянський Степан Мар’янович | |
14 | ЗЗСО «Утішківський ЗОШ І-ІІ ст.» | Межвінська Галина Ярославівна |
Перелік закладів дошкільної освіти на території Красненської громади
№ п/п | Заклад дитячої освіти | П.І.Б директора ДЗО | |
1 | Сторонибабський ЗДО «Курочка Ряба» | Кичурчак Надія Володимирівна | |
2 | Красненський ЗДО «Малюк» | Дітчук Надія Мирославівна | |
3 | Красненський ЗДО «Калинонька» | Ситник Вікторія Валеріївна | |
4 | Утішківський ЗДО «Сонечко» | Застріжна Стефанія Василівна | |
5 | Красненський ЗДО «Ясочка» | Яцків Оксана Володимирівна | |
6 | Мармузовицький ЗДО «Барвінок» | Братейко Наталя Степанівна |
Перелік Народних домів, які функціонують на території Красненської ТГ
№ п/п | Народний дім | П.І.Б директора НД | |
1 | НД смт.Красне | Журавська Мар’яна Богданівна | |
2 | НД с. Балучин | Стойко Оксана Володимирівна | |
3 | НД с. Русилів | Бабух Юрій Теодозійович | |
4 | НД с. Острів | Бай Олександра Несторівна | |
5 | НД с. Куткір | Кара Уляна Ярославівна | |
6 | НД с. Безброди | Басараба Наталія Михайлівна | |
7 | НД с.О.Пильний | Адамович Зоряна Володимирівна | |
8 | НД с. Петричі | Козловська Ганна Зіновіївна | |
9 | НД с. Утішків | Спільник Анна Євгенівна | |
10 | НД с. Задвір’я | Благий Володимир Матвійович | |
11 | НД с. Полтва | Кришталь Ярослав Петрович | |
12 | НД с. Богданівка | Пелех Галина Іванівна | |
13 | НД с. Мармузовичі | Ясниська Галина Миронівна | |
14 | НД с. Бортків | Гембарська Марія Володимирівна | |
15 | НД с. Скнилів | Горак Марія Михайлівна | |
16 | НД с. Мала Вільшанка | Лучка Ярослава Ярославівна |
Перелік бібліотек, які функціонують на території Красненської ТГ
№ п/п | Бібліотека | П.І.Б бібліотекаря | |
1 | с. Мармузовичі | Пастущак Надія Павлівна | |
2 | с. Балучин | Лотоцька Марія Володимирівна | |
3 | с. Задвір’я | Дума Марія Миколаївна | |
4 | с. Куткір | Ковальчук Галина Володимирівна | |
5 | с. О.Пильний | Длугош Наталія Ярославівна | |
6 | с. Петричі | Романів Ольга Адамівна | |
7 | с. Полтва | Ільчишин Надія Зіновіївна | |
8 | с. Полоничі | Юрдига Ольга Михайлівна | |
9 | смт. Красне | -Худзяк Наталя Любомирівна -Тарнавчик Надія Володимирівна -Гірняк Стефанія Володимирівна |
|
10 | с. Сторонибаби | Водницька Людмила Іванівна | |
11 | с. Утішків | Масло Марія Теодозіївна | |
12 | с. Безброди | Фалинська Віра Михайлівна | |
13 | с. Острів | Бай Олександра Несторівна | |
14 | с. Бортків | Сулима Наталія Михайлівна | |
15 | с . Скнилів | Голуб Марія Степанівна | |
16 | с. Мала Вільшанка | Солотва Надія Володимирівна |