Білий Роман Романович

Фото без описуРОМАН РОМАНОВИЧ БІЛИЙ,
06.08.1987-25.02.2024
с.Полтва

Народився Роман в селі Задвір'я, де й проживав і закінчив місцеву школу. Після школи здобув професію автослюсаря. Був призваний на військову службу у м.Десна з 23.05.2007р.по 24.04.2008р., де здобув звання молодшого сержанта. У 2009р.створив сім'ю і виховував дочку та сина, проживаючи у с.Полтва.

В мирний час працював будівельником. Роман був люблячим чоловіком і добрим батьком, вірним другом, мав добре та щире серце, завжди приходив на допомогу.

Був призваний на військову службу ЗСУ в серпні 2023р.У жовтні отримав важку черепно-мозгову травму. Після лікування, не роздумуючи, повернувся до своїх побратимів. Служив стрільцем -снайпером 2 механізованого відділення 3 механізованого взводу 3 механізованої роти військової частини А0243.

Загинув 25 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання в зоні бойових дій у наслідок ворожого артилерійського обстрілу населеного пункту Ласточкине Покровського району Донецької області.

Роман із честю та гідністю виконав свій обов'язок громадянина України, патріота, щодо захисту своєї держави. До останнього подиху залишався вірним своїм побратимам, своєму народу та своїй Батьківщині.