Пам'ятка депутата

Інформація роботодавцям щодо відвідування депутатом засідань

КРАСНЕНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА
ЗОЛОЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

смт. Красне, вул.Івана Франка, 2а, Золочівського р-ну, Львівської обл..

____      202__ року   №____

Керівнику…

Щодо явки депутата на сесійне засідання

Інформую Вас про те, що працівник ПІП ……….обраний депутатом Красненської селищної ради, а також є членом постійної депутатської комісії з питань …….. Красненської селищної ради. Засідання сесії (постійної комісії) Красненської селищної ради відбудеться……..

Згідно ч. 2 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» депутат представляє інтереси всієї територіальної громади, має всю повноту прав, що забезпечують його активну участь у діяльності ради та утворених нею органів.

Згідно ч. 3 ст. 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», депутат  місцевої  ради  зобов'язаний  бути  присутнім  на пленарних засіданнях ради,  засіданнях постійної комісії та  інших органів ради, до складу яких він входитьУ разі неможливості бути присутнім на засіданні депутат місцевої  ради повідомляє  про  це особу, яка очолює відповідний орган .

Це ж передбачено також ч. 4 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Згідно ч. 5 ст. 20 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», у разі пропуску депутатом протягом  року  більше  половини пленарних  засідань  ради  або засідань постійної комісії,  членом якої він є,  невиконання ним без поважних причин рішень і доручень ради  та  її органів, відповідна рада може звернутися до виборців з пропозицією  про  відкликання  такого  депутата  у   встановленому законом порядку.

Це ж передбачено також ч.2 ст. 37 цього Закону, та п. 4 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Згідно ч. 6 ст. 30 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад»,  місцеві   органи   виконавчої   влади,   органи  місцевого самоврядування,  їх посадові особи, керівники підприємств, установ і  організацій незалежно від форми власності, зобов'язані сприяти депутатам місцевої ради у здійсненні їх депутатських повноважень.

Згідно ч. 1 ст. 32 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», на час сесії чи засідання постійної комісії місцевої ради, а   також для   здійснення   депутатських  повноважень  в  інших передбачених законом випадках депутат місцевої  ради  звільняється від виконання виробничих або службових обов'язків.

Це ж передбачено також ч. 3 ст. 49 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Згідно ч. 1 ст. 36 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», невиконання   посадовими   особами   вимог   закону   щодо забезпечення  гарантій  депутатської  діяльності  тягне  за  собою відповідальність згідно із законом.

Прошу з розумінням поставитись до даного питання.

Селищний голова                                                                                                         Роман Фурда