Відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю

Відділення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю створене для задоволення соціальних потреб сімей, дітей та молоді, які опинилися в складних життєвих обставинах або відносяться до вразливих категорій населення, забезпечення соціальним супроводження прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу, опікунів, піклувальників, здійснення комплексу заходів щодо запобігання насильства в сім’ї, надання допомоги постраждалим від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статті, підтримка сім’ї та пропагування сімейних цінностей, відповідального батьківства, здорового способу життя, проведення заходів, з метою задоволення потреб учасників у соціальному розвитку. За 2022 рік у відділенні було надано соціальних послуг 1915 ос., з яких громадяни похилого віку – 150 ос., особи з інвалідністю – 38 ос., внутрішньо переміщені особи – 1417 ос., члени сімей учасників АТО – 10 ос., багатодітні сім’ї – 28 ос., діти з інвалідністю – 3 ос.

У 2022 році на території Красненської ТГ функціонував Дитячий будинок сімейного типу на базі родини Севрук, де виховувалося 5 дітей – сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, під соціальним супроводженням була 1 прийомна сім’я, де виховувалася 1 прийомна дитина, під соціальним супроводом перебувало 3 сім’ї, де виховувалося 5 дітей.

На обліку сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах КУ ЦНСП Красненської селищної ради перебувало 15 сімей і в них виховувалося 45 дітей.