Колтун Володимир Михайлович

Дата і рік народження: 24 липня 1978 року

Звання: молодший сержант

Посада: радіотелефоніст гаубичної самохідно-артилерійської батареї гаубичного самохідно-артилерійського дивізіону, 2-ї артилерійської батареї, 24-ї Залізної імені князя Данила Галицького окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України.

Дата і місце загибелі: 11 липня 2014 року, с.Зеленопілля Луганська область

Місце поховання: місто Запоріжжя

Народився у с.Полоничі колишнього Буського, а нині Золочівського району Львівської області.

Здобув фах токаря.

У травні 2014 року Володимир Колтун мобілізований до лав Збройних Сил України. Служив в 24-ій Залізній імені князя Данила Галицького окремій механізованій бригаді Сухопутних військ Збройних Сил України (військова частина А0998; місто Яворів Львівської області).

З літа 2014 року Володимир Колтун брав участь в антитерористичній операції на сході України.

11 липня 2014 року в районі села Зеленопілля Луганської області близько 4:30 ранку російсько-терористичні угрупування обстріляли з РСЗВ «Град» блок-пост українських військ, внаслідок обстрілу загинуло 19 військовослужбовців, серед них і Володимир Колтун. Понад 100 днів вважався зниклим безвісти. Станом на серпень 2014 року перебував у списку полонених.

З допомогою експертизи ДНК було встановлено — Володимир Колтун похований на Кушугумському кладовищі Запоріжжя, як невідомий боєць під номером 2572.

Без Володимира лишились мама Надія Колтун, дружина Оксана і двоє дітей — з них донька Соломія.

Нагороди:

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (14.03.2015; посмертно)