У місцевій школі с.Полтва організували благодійний ярмарок для ЗСУ

Дата: 31.10.2022 18:58

Фото без описуШколярі, вчителі і батьки Полтвівської школи влаштували на території школи благодійний ярмарок. За символічну плату школярі продавали домашні смаколики та різні вироби ручної роботи.

Ініціатором дійства стали директор школи Галина Стецюра та постійний волонтер Сергій Кравець.

На ярмарку було презентовано продукцію оригінально та креативно, різноманіття кондитерських виробів та виробів ручної роботи – просто вражало.

Староста Задвір'янського старостинського округу Едуард Марціняк від імені селищного голови подякував ініціаторам та учасникам заходу і побажав усім мирного неба над головою.

Головна мета такого заходу – показати, що кожна людина, доклавши незначних зусиль, може допомогти захисникам. Усі учасники ярмарку отримали неабияке задоволення.