В Красненській ТГ привітали працівників культури та майстрів народного мистецтва

Дата: 09.11.2022 20:37

Фото без описуПредставники сфери культурної діяльності завжди асоціюються зі святом і урочистостями, бо саме вони організують яскраве дійство, змусять наше серце защеміти від зворушливої мелодійної пісні, чи разом із їхнім запальним танком ритмічно відбивати такт музики. Вони радують нас тішать музикою і віршами. Саме ці люди зберігають і передають найкращі традиції українського народу та примножують їх своїми талановитими ідеями і творчими здобутками.

Сьогодні з нагоди свята для працівників культури та майстрів народного мистецтва в приміщенні Народного дому смт.Красне відбулися урочистості, в яких взяли участь селищний голова Роман Фурда, т.в.о.начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Олена Ільницька, головний спеціаліст відділу Ольга Мазур, т.в.о.директора КЗ «Центр культури і дозвілля» Оксана Кушинська, працівники КЗ «Публічна опорна бібліотека ім.Ів.Тиктора», методисти, завідувачі народних домів-філій населених пунктів громади, керівники гуртків та інші працівники. У теплій атмосфері зібралися ті люди, які щоденно працюють задля розвитку нашої громади у культурному напрямі.

Із щирим вітаннями звернувся до них селищний голова Роман Фурда, який наголосив, що з початком війни ніхто не думав про концерти, але з часом їх відновили. І всі вони є благодійними, на потреби ЗСУ. З’явилось багато пісень, давно знайомі зазвучали по-новому. Життя в умовах війни продовжується. Ніхто і ніколи не знищить нашу національну ідентичність. Він побажав всім працівникам культури громади, майстрам народної творчості та аматорам сцени міцного здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення і миру.

За професіоналізм, постійний творчий пошук, особистий внесок у розвиток галузі, відданість обраній справі селищний голова Роман Фурда вручив квіти та Подяки:

Оксані КУШИНСЬКІЙ, т.в.о. директор КЗ «Центр культури і дозвілля»;

Уляні ПРОКОПЮК, методист культурно-освітнього закладу;

Оксані ПРИСТАВСЬКІЙ художній керівник;

Мар’яні ЖУРАВСЬКІЙ, керівник зразкового колективу «Плеяда»;

Ірині СТОРОНЯНСЬКІЙ, керівник зразкового колективу «Енерджі»;

Христині ГОРОШКО, керівник гуртка;

Стефанії-Христині ВОВЧАНСЬКІЙ, керівник гуртка;

Олесі ЦИМБОР, керівник гуртка;

Михайлу КОЗАКУ, звукорежисер;

Юлії ВОРОНОВСЬКІЙ, фотограф;

Уляні КАРІ, завідувач народного дому-філії с.Куткір;

Наталі БАСАРАБІ, т.в.о. завідувач народного дому-філії с.Безброди;

Оксані СТОЙКО, завідувач народного дому-філії с.Балучин;

Ярославу КРИШТАЛЮ, керівник гуртка «Малфа» (с.Полтва);

Альбіні АНТОНИШИН, т.в.о. завідувач народного дому-філії с.Задвір’я;

Марії РОМАНІВ, т.в.о. завідувач народного дому-філії с.Утішків;

Ганні КОЗЛОВСЬКІЙ, завідувач народного дому-філії с.Петричі;

Марії ГОРАК, завідувач народного дому-філії с.Скнилів;

Ярославі ЛУЧЦІ, завідувач народного дому-філії с.Мала Вільшанка;

Олені СІЛКОВСЬКІЙ, завідувач народного дому-філії с.Острів;

Світлані КРУЛЄВІЙ, прибиральник службових приміщень;

Наталіі СТЕФАНИК.

Особливу Подяку селищний голова Роман Фурда висловив головному спеціалісту відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Ользі МАЗУР. Саме вона дала поштовх до відродження культури в Красненській ТГ і вкладає в розвиток чимало власних зусиль.

Також слова вітання для працівників культури лунали від т.в.о.начальника відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Олени Ільницької та т.в.о.директора КЗ «Центр культури і дозвілля» Оксани Кушинської.

Музичні вітання лунали від Ярослава Кришталя, Михайла Козака та працівників КЗ «Центр культури і дозвілля».

На екрані усі присутні могли побачити цікаві відеоролики із буднів роботи працівників культури.

Оригінальним став гумористичний виступ працівників КЗ «Публічна опорна бібліотека ім.Івана Тиктора». Дівчата зіграли цікаву сценку та привітали працівників культури зі святом.

Завершився захід спільним виконанням відомої пісні «Горить, палає техніка ворожа…».

Більше фото: https://www.facebook.com/krasnetg/