«Садиба Єнота» приймала гостей

Дата: 05.02.2023 20:10

Фото без описуВимушено переміщені дітки з батьками, що тимчасово знайшли прихисток в Красненській громаді, діти, чиї батьки стоять на захисті нашої держави, діти-сироти, діти з обмеженими можливостями провели активний зимовий відпочинок в «Садибі Єнота».

Тут можна було не лише побачити тваринок, насолодитись живим спілкуванням з єнотами і розважитись на свіжому повітрі, але й скуштувати смачну піцу від благодійної організації «Siobhan`s trust», яку роздавали іноземні волонтери.

Фото без описуДля дітей працівниці КЗ «Центр культури і дозвілля» Красненської селищної ради підготували цікаві руханки. Усі задоволені, що могли побачити різноманітних птахів та тварин, погодувати їх та зробити цікаві фотографії.

Нагадаємо, що «Садиба Єнота» знаходиться на території кафе «Трафік», поблизу міста Буська і села Вербляни. Раніше міні-зоопарк розташовувався у селі Сторонибаби. У «Садибі Єнота» можна зустріти єнотів, карликові кури, нутрію, цесарку, фазани, кроликів, павичів, страусів, осла та інших.