З 1 березня розпочато прийом заявок для висування кандидатів

Дата: 05.03.2023 21:16

Фото без описуЗвання «Почесний громадянин Красненської територіальної громади» запроваджується з метою вшанування та відзначення особистостей, які зробили вагомий внесок у соціальний, економічний і культурний розвиток Красненської територіальної громади або мають інші заслуги перед громадою, що сприяли підвищенню авторитету громади на регіональному, державному та міжнародному рівнях і в знак великої поваги до їх громадської або благодійної діяльності.

Підставами для присвоєння звання «Почесний громадянин Красненської територіальної громади» є:

- видатні заслуги в галузі науки, техніки, культури, мистецтва, фізичної культури та спорту, виховання та освіти, охорони здоров’я, охорони навколишнього середовища та забезпечення екологічної безпеки, зміцнення миру та міжнародного співробітництва, охорони правопорядку та громадської безпеки, укріплення демократії та захисту прав людини і громадянина та в інших галузях;

- особиста мужність та героїзм, проявлені під час виконання службового та громадянського обов’язку на благо громади та України;

- творча діяльність, що сприяє розвитку ТГ, просуванню її позитивного іміджу в Україні та за кордоном.

Право висування кандидатур претендентів на звання «Почесний громадянин Красненської територіальної громади» належить:

- Красненському селищному голові;

- постійним депутатським комісіям Красненської селищної ради;

- юридичним особам (незалежно від форм власності та напрямку діяльності);

- трудовим колективам підприємств, установ, організацій Красненської ТГ, їх профспілковим комітетам, зборам громадян, громадським об’єднанням чи організаціям тощо;

Самовисування на звання «Почесний громадянин Красненської територіальної громади» не розглядаються.

При висуванні кандидатури претендента на звання «Почесний громадянин Красненської територіальної громади» для розгляду до селищної ради подаються наступні документи:

- лист-клопотання на ім'я селищного голови;

- вичерпні біографічні дані про кандидата;

- відомості про досягнення кандидата у сферах діяльності;

- фото 3 ͯ 4 см, 9 ͯ 12 см, 20 ͯ 30 см (3 шт.);

- копії документів про державні нагороди (за наявності).

До пакету документів можуть додаватися відгуки-клопотання юридичних, фізичних осіб, трудових колективів, громадських організацій та зібрань громадян, які підтримують висування цієї кандидатури (кількість відгуків не обмежується).

Пакет документів подається або надсилається на ім’я селищного голови починаючи з 01 березня до 31 травня поточного року. Подання, що надійшли після вказаного терміну, у поточному році не розглядаються і з відповідним письмовим роз’ясненням повертаються суб’єкту подання.