Красненська та Буська громади отримали портативні джерела живлення малої потужності GoalZeroYeti 500Х

Дата: 18.07.2023 12:23

Фото без описуЇх громади отримали завдяки проєкту ПРООН, що фінансується Посольством Японії.

За участі заступника голови Золочівської РДА Богдана Гринишина компактні зарядні станції отримали селищний голова Роман Фурда та Буський міський голова Ростислав Сліпець

Передані портативні джерела живлення дозволять забезпечити безперебійну роботу органів місцевого самоврядування та організацію надання державних, адміністративних та соціальних послуг населенню під час можливих відключень електроенергії.

Дякуємо програмі розвитку Організації Об’єднаних Націй в Україні та Посольству Японії за рішучу і непохитну підтримку України в цей непростий для нас час.