Красненська ТГ отримала від німецьких друзів дві пожежні машини
Німецькі друзі з магістрату міста Melsungen (Мельсунген) передали у якості гуманітарної допомоги дві пожежні машини Volkswagen зі всім устаткуванням.
На українській землі німецьку делегацію, яку очолив член міської ради в Мельзунгені Timo Riedemann, привітала делегація Красненської громади у складі селищного голови Романа Фурди, секретаря ради Світлани Дідух, заступника селищного голови Андрія Лащука, секретаря виконавчого комітету Богдана Глови, головного спеціаліста із зв`язків з громадськістю та ЗМІ Романа Матвіюка.
Селищний голова Роман Фурда подякував німецьким друзям, що вони вирішили підтримали нашу громаду в такий важкий час, знаходячи для цього можливості та ресурси.
«У період повномасштабної війни надзвичайно важливо відчувати, що є підтримка від партнерів та друзів з-за кордону. Дякую Вашій громаді за допомогу. Ми відкриті до подальшої співпраці та партнерства», - зазначив Роман Фурда.
«Рішення відправити два транспортні засоби в Україну демонструє прихильність і солідарність пожежної бригади Melsungen та її екстрених служб, які дбають про безпеку не лише свого міста, а й людей в інших країнах, які цього потребують. Транспортування пожежної техніки в Україну стало можливим завдяки добровільній участі вогнеборців», - розповів член міської ради в Мельзунгені Timo Riedemann.
У пожежних машинах кожна цистерна вміщує п’ятсот літрів води, є тут все необхідне і пожежно-технічне оснащення, й аварійно-рятувальний інструмент.
Варто зазначити, що залучив благодійну допомогу з Німеччини бродівчанин Павло Кулінець, який постійно тримає комунікацію із закордонними партнерами.
Під час зустрічі українсько-німецька делегація обмінялись пам’ятними сувенірами та поспілкуватись про розвиток громад, їх історію, культуру, освіту, туризм. Обидві сторони домовились продовжити співпрацю.
Загалом, у містечко Мельзунген проживає 14 тисяч мешканців. Відоме як туристичне місто за межами Північного Гессену. Тут різноманітність природи, співіснування всіх поколінь, історичні фахверкові будинки і сучасна промислова культура. Діють добровільні пожежні команди.