Пожежники МПО «Бортків» Красненської громади отримали комплекти одягу

Дата: 23.08.2023 19:25

Фото без описуДля важливості служби цивільного стану рятувальники місцевої пожежної охорони, що розташовується у селі Бортків, отримали чотири нових комплекти одягу.

Сучасні куртки та штани є для комфортної роботи, які допоможуть рятувальникам ефективніше виконувати поставлені завдання з ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру та надавати допомогу постраждалим.

Фото без опису«Ми кожного року оновлюємо спецодяг рятувальників, бо, дійсно, він виходить зі свого призначення у зв’язку тим, що наша місцева пожежна охорона (МПО) інтенсивно працює, що допомагає зміцнити систему цивільного захисту громади та дозволяє оперативніше реагувати на пожежі, запобігати пошкодженню майна та зберігати життя мешканців громади», - розповів селищний голова Роман Фурда.

Зараз рятувальники освоюють нові пожежні машини від німецьких друзів, які нам подарували.

Фото без описуНагадаємо, місцева пожежна охорона фінансується з бюджету громади. З початку року рятувальники МПО «Бортків» відреагували на майже сотню повідомлень різного характеру.