Юні танцівники колективу "Енерджі" здобули Гран-прі Всеукраїнського конкурсу

Дата: 27.11.2023 10:16

Фото без описуНаш зразковий танцювально-хореографічний колектив “Енерджі" (кер.Ірина Сторонянська та Сергій Іваськів) КУ "Центр культури і дозвілля" Красненської селищної ради запалили паркет своєю енергією та професіоналізмом на Всеукраїнському конкурсі-фестивалі мистецтв "Україна єдина", що проходив сьогодні у місті Хмельницький.

Юні танцівники блискуче виступили з танцем «Ангели все чують», який є вкрай актуальним у цей важкий для країни час. Склад журі, головою якого був відомий танцівник Амадор Лопес, достойно оцінили виступ колективу, нагородивши їх Гран-прі та сертифікатом на 1000 євро.

Приємно ще й те, що на фестивалі нагородили за чудову роботу керівників колективу Ірину Сторонянську та Сергія Іваськіва. Обидвоє завжди вкладають у роботу з дітьми неймовірну працю, щоб навчити їх, елементарних танцювальних рухів, потім танцювальних композицій.