Піклування та турбота

Дата: 11.12.2023 12:18

Фото без описуПонад 140 продуктових наборів отримали напередодні різдвяно-новорічних свят найбільш вразливі верстви населення Красненської ТГ – одинокі та одиноко проживаючі громадяни похилого віку та особи з інвалідністю, які перебувають на обліку КУ Центр надання соціальних послуг Красненської селищної ради.

За словами селищного голови Романа Фурди, усі вони потребують особливої уваги та опіки, тому працівники Центру намагалися надати адресну допомогу тим людям, які цього справді потребують, створити для них відчуття необхідності і важливості, особливо у різдвяно-новорічні свята. Ці люди все життя провели в праці та повсякденному неспокої, тож заслужили у Бога і людей, щоб їхня старість минула у турботі та опіці.

Фото без описуКерівниця КУ «Центр надання соціальних послуг» Красненської селищної ради Галина Дворянин зазначила, що передано продукти, які завжди необхідні вдома: гречка, олія, майонез, кутя, макарони, згущене молоко, цукор, какао, чай, вівсяні пластівці, печиво до кафи, вафлі. Загалом роздали 144 продуктові набори.

Усі щиро вдячні за допомогу та піклування.