Красненська селищна рада закупила для військових дрони
Допомагати нашим захисникам – це обов’язок кожного українця, який прагне майбутнього для себе, сім’ї, родини та країни. Красненська селищна рада активно це робить з перших днів повномасштабної війни з російським агресором, допомагаючи військовим не лише продуктами харчування, але й закупляючи різну техніку та одяг, постійно підтримує зв’язок із нашими захисниками щодо необхідних їм потреб.
Так, напередодні Нового року за кошти з місцевого бюджету Красненська селищна рада закупила для потреб військових 10 дронів FPV типу та акумулятори до них. Ці дрони на фронті є дуже необхідними у виявленні ворожих позицій, ідентифікації та відстеженні об’єктів.
За словами селищного голови Романа Фурди, квадрокоптери – це ефективний механізм знищення ворожої техніки та військових, які допоможуть воїнам-Героям успішно знищувати рашистів.
«На фронті все дуже швидко змінюється. Те, що було актуальним одного дня, наступного – уже може втратити свою цінність. Зараз потрібно усі сили зосередити, щоб не дати ворогу жодного шансу пройти далі і повернути наші втрачені території. А для цього армія і тил мають бути разом. Тому ми продовжуємо виконувати запити військових частин, підтримувати наших захисників на фронті, щоб наблизити перемогу. Дрони, які ми закупили, передали 80-й окремій десантно-штурмовій бригаді. Ці декілька «пташок» можуть врятувати не одне людське життя українських захисників. Ми продовжуємо й надалі активно допомагати ЗСУ», - сказав селищний голова Роман Фурда.