Чергова трагічна звістка надійшла в Красненську громаду
Кожна трагічна звістка все більшим болем відгукується у наших серцях…
Сповіщаємо, що 27 лютого 2024 року у місті Харків вірний присязі помер начальник фінансово-економічної служби військової частини А4821 капітан, мешканець смт.Красне ГУЖЕНКО Ігор Іванович, 1973 р.н.
Ігор Іванович був добрим та надійним другом, вірним сином нашої України. І у наших споминах він назавжди залишиться Героєм та прикладом для майбутніх поколінь.
За час проходження військової служби у військовій частині зарекомендував себе з позитивної сторони. Функціональні обов’язки виконував сумлінно та якісно. Відмічався високою особистою відповідальністю за доручену справу.
Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким Ігора Івановича. Неможливо загоїти біль та гіркоту від втрати рідної людини, та нехай добрий, світлий спомин про нього стане сильнішим за смерть і назавжди залишиться у пам’яті рідних, колег, друзів, побратимів, усіх, хто знав його, любив і шанував.
Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі.