Світ української поезії

Дата: 21.03.2024 17:45

Фото без описуСьогодні, в день відзначення Всесвітнього дня поезії, в приміщенні Центру культури і дозвілля Красненської селищної ради відбувся огляд-конкурс читців та художньо-просвітницьких колективів Народних домів-філій КЗ «ЦКІД» та бібліотек-філій «Публічна опорна бібліотека ім.І.Тиктора».

Захід був присвячений вшануванню пам’яті Т.Г.Шевченка, Л.Українки, І.Франка, а також поезії сучасної поетеси Л.Костенко з метою  сприяти артистичному виконанню, широкій популяризації поетичних творів, утвердженню краси художнього слова, виявленню та підтримці мистецьких талантів, зокрема молодих декламаторів, популяризації театрального мистецтва.

Фото без описуЗ літературно-музичною композицією за твором Т.Г.Шевченка «Катерина» виступили працівники КЗ «Центр культури і дозвілля» за участю хореографічного гуртка «Point» (кер.Оля Колянко).

Поціновувачів художнього слова привітав селищний голова Роман Фурда, який побажав ніколи не розлучатися з натхненням, постійно відчувати щастя і радість, продовжувати дивувати творчими успіхами.

Фото без описуВиступи учасників оцінювали журі у складі т.в.о.начальниці відділу освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Олени Ільницької, т.в.о. директора КЗ «Публічна опорна бібліотека ім.Івана Тиктора» Наталії Худзяк, провідного спеціаліста відділу освіти, культури Людмили Кошарецької та вчительки української мови та української літератури Юлії Роман-Ярошевської.

Ведучими заходу були директор КЗ «Центр культури і дозвілля» Оксана Кушинська та методист Альбіна Антонишин.

Фото без описуОтже, були визначені переможці у таких вікових категоріях:

6-10 років:

І-місце – Ярина Прокопюк (8 років, бібліотека смт.Красне);

ІІ-місце – Аня Квасниця (9 років, НД с.Острівчик-Пильний), Соломія Кузь (10 років, бібліотека смт.Красне);

ІІІ-місце – Данило Ставрук (8 років, бібліотека с.Задвір’я), Софія Данильчук (с.Сторонибаби, 10 років), Михайло Сень (9 років, НД с.Балучин).

Фото без опису11-15 років:

І-місце – Володимир Кравчук (13 років, НД с.Задвір’я);

ІІ-місце – Дарина Бас (14 років, бібліотека с.Задвір’я), Ірина Красіцька (13 років, НД с.Андріївка);

ІІІ-місце – Софія Сняданко (15 років, НД с.Андріївка), Ліля Ленисяк (11 років, НД с.Безброди).

26 років +:

І місце – Марія Дума (47 років, бібліотека с.Задвір’я);

ІІ-місце – Марія Мізга (31 рік, НД с.Полоничі).

У категорії «патріотична поезія»:

І місце – Ярина Маслянко (16 років, НД с.Петричі), Наталія Басараба (34 роки, НД с.Безброди);

ІІ-місце – Богдана Павлечко (14 років, ЦКІД смт.Красне), Галина Капина (15 років, НД с.Богданівка);

ІІІ-місце – Анастасія Паньків (13 років, НД с.Богданівка), Анастасія Любінська (14 років, НД с.Полоничі).

У категорії «Колективи»:

І місце здобула Анастасія Бриковська та Вікторія Ференц (14 років, НД с.Острівчик-Пильний);

ІІ-місце – Malfa Полтва (НД с.Полтва).

Фото без описуВисловлюємо щиру подяку усім учасникам та їхнім наставникам за підготовку гарних та цікавих номерів!

Дякуємо ЗСУ за можливість розвивати художнє читання, вдосконалювати виконавську майстерність, вшановувати пам'ять та популяризувати творчість наших талановитих письменників та письменниць.