У селі Андріївка провели поглиблення та очистку русла каналу

Дата: 18.04.2024 21:38

Фото без описуВ межах протипаводкових заходів по вул.Центральна проведено роботи каналу, який призначений для відведення дощових та грунтових вод з приватного сектору.

З ходом виконання робіт ознайомилися селищний голова Роман Фурда та староста Андріївського старостинського округу Мирослава Когут.

Селищний голова Роман Фурда зауважує, що через засмічення, канал вже багато років перестав виконувати свою функцію. При зливах – прилеглі будівлі та подвір’я були під загрозою підтоплення. Тому проведені роботи допоможуть уникнути надзвичайних ситуацій, адже легше запобігти, ніж ліквідовувати згодом наслідки.

Фото без описуЗвертаємось до місцевих мешканців з переконливим проханням дбайливо ставитись до проведених робіт, адже збереження навколишнього середовища – наша спільна відповідальність.